Сергій Свистун: "Впевнений, що завтра Луческу та Севідов потиснуть один одному руки"

15 вересня 21:26
Переглядів: 138
свистун

Екс-наставник полтавської "Ворскли" прокоментував ситуацію, що склалася після матчу "Карпати" - "Шахтар". Нагадаємо, що Мірча Луческу проігнорував рукостискання Олександра Севідова.

До слова, сам Свистун вже бував в подібній ситуації: у минулому сезоні наставник "Іллічівця" Микола Павлов також не потиснув руки Свистуну після фінального свистка.

"Я сам бував в такій ситуації. Багато журналістів загострюють увагу на таких епізодах. Але зрозумійте, це емоції. Іноді після фінального свистка не хочеться нікого ні чути, ні бачити. Коли багато чого з того, що задумувалося, не вийшло здійснити. Я б не став акцентувати на цьому увагу. Я впевнений, що завтра вони потиснуть один одному руки і все буде нормально.

Чи взяв Луческу удар на себе? Ви бачили склад на матч з "Карпатами". Те, що здорово зіграли "Карпати" - цього заперечувати не варто, молодці хлопці. Зараз у "Шахтаря" основне завдання - підготуватися до матчів Ліги чемпіонів. Зрозумійте, всі ми люди. І коли постійно несеш відповідальність за результат, то це серйозно впливає на нерви ", - заявив Свистун.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: