Сергій Задорожний: "Хотіли іншого результату"

03 квітня 08:44
Переглядів: 147
Задорожний

Головний тренер футбольного клубу "Нива" Сергій Задорожний прокоментував поразку у виїзному матчі 20 туру Другої ліги проти ФК "Львів" 2:0.

— Як ми і припускали, гра для нас складалася непросто. На штучному полі ми провели хороший збір у Синькові і нам вдалося налагодити якість гри та контроль.. Проте сьогодні цього контролю не було. Готуючись до матчу, перейшли тренуватися на не зовсім якісне трав'яне поле. Довелося перелаштуватися на довгі передачі, підбір і боротьбу.

До всього цього додалася і травма нашого нападника Апанчука на старті поєдинку. Саме через нього будувалася наша гра. Він повинен був чіплятися за м'ячі попереду та скидати їх на швидких партнерів. Вийшов Литовченко, але у парі з Авдаляном це не ті футболісти на яких можна сподіватися у верховій боротьбі. Звичайно, я не задоволений грою. Ми хотіли іншого результату. Маємо деякі проблеми у яких будемо розбиратися всередині колективу. Деякі футболісти сьогодні мене розчарували, хоча команда робила все можливе щоб перемогти.

Суперника ми ретельно розбирали. По грі нічого страшного "Львів" нам не створив. Два стандарти і два голи. Другий гол це взагалі нонсенс. У наші ворота залітають зовсім незрозумілі м'ячі. Будемо аналізувати. І знову ж таки думати, на яких полях нам налагоджувати контроль і як виходити з цього положення. — сказав Сергій Задорожний.

Прес-служба футбольного клубу "Нива"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: