Сергій Задорожний: "Плануємо зіграти ще один спаринг"

21 березня 12:39
Переглядів: 163
Задорожний

Головний тренер футбольного клубу "Нива" Тернопіль Сергій Задорожний підвів підсумки другого збору.

— Сергію Михайловичу, чи вдалося протягом двох тижнів виконати усе заплановане?

— У перші дні було нелегко у зв'язку з несприятливою погодою. Зусиллями працівників клубу та футболістів нам вдалося розчистити футбольне поле і ми у повному обсязі виконали ту роботу, яку запланували. Загалом я задоволений другим збором і тим, як ми його провели.

— Вчора гравці знову приступили до тренувань. Як пройде підготовка у час, що залишився до першої офіційної гри?

— Фактично ми уже вийшли на фінішну пряму. Знову у плани втрутилася погода та снігопади. Хотіли проводити тренування на натуральних полях, але поки це неможливо. Тому довелося скоректувати наші плани та повернутися у спортивний зал, де тренуємося вранці. А вечірнє заняття проводимо у парку "Топільче", де займаємося біговою роботою. Сподіваємося, що за кілька днів погода покращиться і ми нарешті зможемо вийти на поле. Попередньо у нас є домовленість про ще один спаринг 24 числа, після чого залишиться тиждень до поєдинку у Львові.

— Протягом другого збору команда провела чотири спаринги. Наскільки малюнок гри задовільняє тренерський штаб?

— Ми ще не зовсім задоволені, але відсотків на 70-80 уже є той малюнок, який ми хочемо бачити. Подобається, що агресивно діємо у атаці, створюємо чимало моментів. Але іноді занадто захоплюємося атакою і тому ще пропускаємо необов'язкові м'ячі. Проте маємо час щоб скоректувати свої дії на полі.

— Чи повністю оговталися від ушкоджень Мороз та Вонс?

— У них були розсічення, тому кілька днів другого збору вони пропустили. Але приєдналися до команди і виконували роботу в повному об'ємі, отримуючи відповідне навантаження. Тому вони перебувають у хорошій формі. Найголовніше, що вдалося уникнути м'язових травм протягом збору і всі працювали на повну.

— Яка ситуація із Тарасом Кривим, який пропустив майже увесь підготовчий період?

— Звичайно, що він не готовий. На початку першого збору отримав травму, лікувався. Наразі він провів два тренування у загальній групі. Ми на нього розраховуємо. Звичайно, два тижні це мало, щоб його підвести до кондицій усієї команди, але поступово він вийде на оптимальний рівень. За умови, що травма його більше не турбуватиме.

— Чи слідкували за процесом підготовки першого суперника у чемпіонаті?

— Слідкували і не лише за "Львовом", а за усіма командами нашої групи. Звичайно, до львів'ян увага була пристальна. Знаємо їхні спаринги, зміни у складі. Інформації маємо достатньо.

— "Львів" у зимове міжсезоння втратив двох гравців основи — Бухала та Ощипка…

— Пішли досвідчені футболісти, але не вважаю це суттєвим ослабленням. "Львів" підписав Завійського з "Карпат". Зізнаюся, що цей футболіст мені завжди подобався. Не знаю чому не зумів заграти. Однозначно це підсилення. Також у команду прийшов високий центральний захисник. Приєднався до "Львова" екс-футболіст "Ниви" Гринишин. Вважаю, що наші команди приблизно рівні. Можливо, результати контрольних ігор "Львова" не вражають, але їх брати до уваги не потрібно. Останній матч вони програли "Калушу" 0:1, але створили масу моментів. Якби не воротар, то рахунок був би розгромним. Але це буде офіційна гра чемпіонату. Зовсім інше відношення, напруження та ажіотаж. Контрольні ігри відійдуть на другий план. Все буде набагато серйозніше.

Прес-служба футбольного клубу "Нива"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: