Сергій Зайцев очолив "Карпати"

14 вересня 14:41
Переглядів: 854
Зайцев

Після відставки тренерського штабу Серхіо Наварро керуватиме командою Сергій Зайцев, який до цього виконував обов’язки спортивного директора команди.

Зайцев вже був в ролі виконуючого обов’язки головного тренера, тренуючи команду на початку минулого сезону.

 «Перед командою залишаються ті ж завдання, що й були – посісти місце в першій шістці. Після того як я дізнався про відставку Наварро, я зразу ж зустрівся із Зайцевим. Спитав чи може ця команда досягти успіху, він відповів так. Я беру на себе відповідальність за призначення Сергія Зайцева.  Це людина яку добре знають в клубу і ми хочемо ще раз дати йому можливість продемонструвати свій професіоналізм», - так про призначення Зайцева розповів Даріо Друді.

«Ми прекрасно розуміємо в якому стани знаходимось. Ми повинні повертати борги. Не хочемо говорити великі слова і гасла, а доводити все на полі. Наше завдання поміняти думку громадськості і повернути любов вболівальників. Так нам буде важко, але давайте почекаємо і подивимось. Докладемо всіх зусиль щоб досягнути мети.  В най ближчий час будуть зміни по гравцях приємні в нашу сторону. До тренерського штабу увійде Володимир Безуб’як, Михайло Дячук-Ставицький і Володимир Марчук (тренер воротарів)», - заявив Сергій Зайцев.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: