Серхіо Наварро покинув пост головного тренера "Карпат"

14 вересня 14:38
Переглядів: 755
Наварро

Сьогодні, 14 вересня, в прес-центрі ЗІК головний тренер «Карпат» Серхіо Наварро зустрівся з журналістами.

Під час зустрічі іспанський наставник «левів» заявив про відставку

- Доброго дня. В першу чергу хочу подякувати за присутність. Мені б дуже хотілося дати цю прес-конференцію пізніше і українською мовою. Але мені забракло часу. Хочу повідомити, що я і мої помічники більше не будемо виконувати своїх обов’язків в «Карпатах».

Ми приїхали сюди взявши на себе вагомий виклик, разом з президентом. Ми приїхали відкинувши багато інших пропозицій оскільки вірили в цей проект. Виклик був не легкий. Ми приїхали в іншу країну як іноземці. Приїхали з бажанням сформувати команду яка б показувала зовсім інший футбол, який би допоміг створити нові сторінки в історії цього клубу. А так як ми є професіоналами то розуміємо всю відповідальність. Ситуація яка слалась є не простою, тому ми прийняли рішення піти звідси.

Мені хочеться подякувати людям, які допомагали нам на цьому нелегкому шляху. В першу чергу подякувати президенту за те, що допомагав з першого дня, допомагав зрозуміти дух цього клубу. Він знає що ми наполегливо працювали в день і в ночі і він нам в цьому допомагав. Від свого імені особисто і тренерського штабу хоч подякувати за все бо він дуже хороша людина. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: