"Севастополь" - "Карпати". Післямачтева прес-конференція Геннадія Орбу

01 вересня 00:30
Переглядів: 267
орбу

Наставник "Севастополя" Геннадій Орбу прокоментував гру своєї команди проти "Карпат" у восьмому турі Прем'єр -ліги.

Команда з Севастополя, нагадаємо, виграла у гостей зі Львова з мінімальним рахунком .

- Я ще говорив до гри, що буде важкий матч. Команди практично одного рівня. Справа в тому, що грати першим номером нам поки складно. «Карпати» відійшли на свою половину поля, намагаючись грати на контратаках. Іноді їм це вдавалося. Коли ми забили гол, то теж хотіли зіграти на контратаках, але це не вийшло, бо в центрі поля у нас було багато браку. Вийшла нервова кінцівка - для тренера.

- Будковський за півгодини на полі показав більше, ніж Кузнєцов за останні три матчі. Чи буде це мати наслідки при визначенні основи на наступний поєдинок ?

- Справа в тому, що Сергій Кузнєцов хворів. Зараз якраз є перерва, у нього є можливість відновитися. Але тренер сам собі не ворог, він буде ставити тих футболістів, які на даний момент кращі за інших. Будуть виходити тільки ті, хто кращий за інших.

- Спостерігаються постійні експерименти в складі , немає основи. З чим це пов'язано?

- Після обіду у Ковпака піднялася температура, у Мате вже в роздягальні піднялася температура. Природно, що є тактика на гру. Є домашні ігри, є виїзні матчі, і під ці ігри потрібно вибирати тактику. Якщо ми хочемо грати на контратаках, то нам потрібні швидкісні футболісти. Якщо ми хочемо грати першим номером, то нам потрібні і швидкісні, і технічні футболісти.

- Ібраїмі відзначився дублем у грі за другу команду. Чи є у нього перспективи у головній команді?

- Першість молодіжних складів сильно відрізняється від Прем'єр-ліги. Там йде виховання молодих футболістів. Плюс до всього, тренер головної команди віддає туди гравців для того, щоб вони себе проявили. Буде перерва. Подивимося, як він себе покаже .

- Ваш колега знову висловився на тему суддівства дуже таємничо, але він був дуже незадоволений роботою арбітра. Ваш коментар.

- Коли я оцінив суддівство в Харкові, мені стільки дзвінків посипалося. Коли команда програє, напевно, винні судді. Найчастіше. Ми саме 10 вересня поїдемо в Київ, нас запрошує пан Колліна. Поспілкуємося з ним.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: