Шахова Олімпіада. Провальний день для обох українських збірних

06 серпня 22:31
Переглядів: 277
музичук

Чоловіча команда України програла Узбекистану, а жіноча - Сербії.

У середу в п'ятому турі шахової Олімпіади невдало виступили і чоловіча, і жіноча збірні України.

У чоловічій частині змагань лідер нашої команди Василь Іванчук, граючи білими проти Рустаму Касімджанову з Узбекистану допустивши фатальну помилку, віддавши коня на розтерзання лодії суперника. У підсумку Іванчук зазнав вже другої поразки на турнірі після невдачі у протистоянні з другою командою Норвегії.

Невдачу лідера компенсував своєю перемогою Павло Ельянов, який грав на третій дошці, а ось Руслан Пономарьов звів свою партію внічию. Результат зустрічі вирішувала зустріч на четвертій дошці між дебютантом Олімпіад українцем Антоном Коробовим і Джахонджіром Вахидовим. Однак Коробова спіткала невдача.

Внаслідокпоразки 1,5:2,5 у чоловічої збірної України, яка раніше займала 12-е місце, залишилося сім очок, і вона значно знизила свої шанси на завоювання медалей. Це при тому, що на Олімпіаді-2012 українці були третіми, а двома роками раніше - чемпіонами.

Жіноча збірної України, яка в п'ятому турі зустрічалася з Сербією, в середу теж програла. Першої поразки серед українок, які теж мали в заліку сім пунктів і які йшли в турнірній таблиці дев'ятими, зазнала другиї номер нашої команди Марія Музичук. Вона білими поступилася Йованні Вожіновіч. Крім неї невдачею завершилася партія на третій дошці для Ганни Ушеніної, розбитою в підсумку Анджелою Стоянович. Тим часом Анна Музичук зіграла внічию з Наташею Божковіч.

Матч Жукова - Ракич триває. Але навіть перемога в ньому не врятує українок, які на Олімпіаді-2012 здобули «бронзу», від поразки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: