Шахові здобутки івано-франківців

29 березня 12:04
Переглядів: 351
Default Image

З 19 по 26 березня у столиці проходив ХХ Міжнародний шаховий фестиваль «Київська весна-2011». Щорічні інтелектуальні змагання зібрали понад 60 команд з різних регіонів України, а також Чехії, Польщі, Фінляндії, Індії, Азербайджану, Туркменістану, Молдови, Білорусії та Росії. А це понад 400 учасників, серед яких були й прикарпатські інтелектуали. Спортсмени грали в п’яти групах та прагнули стати переможцями.

Свою ігрову майстерність вдало продемонстрував Войтичук Орест. Він виборов перше місце у групі С, набравши 7,5 очок та залишивши позаду 88 учасників.

Восьмі місця у групах А та В посіли Орішко Остап і Шахов Михайло - обидва спортсмени набрали по 6 очок. Стасюк Віталій з сумою в 4,5 очка опинився на 25-й сходинці групи А. У найстаршій групі серед 106 учасників Васковець Денис зайняв 81 місце (3,5 очка).

Отже, у підсумку івано-франківська збірна посіла 8-е загальнокомандне місце.

Вдало пройшли шахові змагання для Гаврилова Ігора, мешканця с. Дора (Яремче). Він брав участь у чемпіонаті Черкаської області з шахів та став срібним призером першості, набравши 7,5 очок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: