Шаховий турнір для школярів "Біла тура" назвав переможців

23 березня 16:51
Переглядів: 151
Шахи

Два дні – 18 та 19 березня – у шаховому клубі «Гамбіт» міста Тернополя не було де яблуку впасти, адже тут зібрались команди-учасниці відкритих обласних змагань серед школярів з шахів «Біла тура». У складі кожної з них три юнаки та одна дівчина 2003 року народження і молодші представляли свої райони та школи та, звичайно, дуже хвилювались, щоб гідно виступити та виявити свій інтелект, рівень підготовки, «бійцівські якості» та волю до перемоги.

У змаганнях взяли участь команди: Гає-Розтоцького НВК Зборівського району, Залозецької об’єднаної територіальної громади (СЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов) Зборівського району, Хоросткова, Гусятинського району, Чортківського району, Почаєва та чотири команди з Тернополя: Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка, ТСШ №29, ТСШ №7, ТНВК «Школа-ліцей №6 імені Н.Яремчука».

Турнір проходив за коловою системою у дев’ять турів та тривав два дні зранку до вечора. Діти з честю представили свої колективи, самовіддано боролись за перемогу. Кожен учасник виявляв найкращі морально-вольові якості, які можна здобути тільки під час змагань.

Перше місце з результатом 14 очок завоювала команда Тернопільської спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов у складі Віктора Криська, Артема Міхащука, Максима Дерлиці та Хабенюк Каріни. Друге місце, набравши 13 очок, виборола команда з Почаївського будинку дитячої творчості та спорту, який представили Антоніна Лещук, Віра Венжинович, Тихон Сімаков та Яна Федорук. Третє місце з результатом 12 очок посіла команда Тернопільської Української гімназії імені І.Франка, а її гідно представили Олександр Ященко, Богдан Драган, Артур Гасай та Гап’юк Олеся. Четверте місце виборола команда Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей №6 імені Н. Яремчука».

Команда-переможець та призери нагороджені кубками, медалями та грамотами від організаторів змагань - Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Також до організації змагань долучились управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації та Тернопільська обласна шахова федерація.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: