"Шахтар" готовий ділити з "Карпатами" "Арену Львів"

16 серпня 08:29
Переглядів: 249
арена львів

Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін прокоментував бажання ФК Карпати проводити свої домашні матчі на Арені Львів.

14 серпня в ЗМІ з'явилася інформація про те, що ФК Карпати можуть провести всі решту домашніх матчів 2014 року не у Львові. Причина - неготовність газону стадіону Україна приймати поєдинки. Львів'яни висловили було бажання грати на Арені Львів. Але Шахтар, в силу зовнішніх причин орендує в поточному сезоні Арену Львів, за даними представників мас-медіа, нібито не хотів би пускати туди Карпати. Ситуацію прокоментував генеральний директор ФК Шахтар Сергій Палкін.     

- Представники львівських Карпат з питанням проведення матчів на Арені Львів до нас в клуб не зверталися. Якщо ж офіційне звернення надійде, то ми жодним чином не станемо перешкоджати. Львів - гостинне місто, нас тут дуже добре прийняли. Ми розуміємо, що перебуваємо в гостях, тому не можемо допустити виникнення конфліктної ситуації через яку місцеві Карпати будуть позбавлені можливості проводити матчі в їх рідному місті. Повторюся, ми не перешкоджаємо проведенню матчів Карпат на Арені Львів. У разі, якщо львівський клуб все ж проявить бажання грати з нами на одному стадіоні, необхідно, щоб ФФУ спільно з Прем'єр Лігою призначали домашні матчі наших клубів таким чином, щоб Карпати і ми грали у Львові в різні ігрові тури.     

Також додам - Шахтар прекрасно розуміє проблему Карпат і простягає руку допомоги львівському клубу. Ми готові виділити своїх кращих фахівців європейського рівня, для вирішення проблеми газону стадіону Україна.

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: