"Шахтар" – "Карпати". Момент істини

30 травня 10:25
Переглядів: 546
карпати шахтар

«Шахтар» – «Карпати»

19:30. Київ, стадіон «Оболонь-Арена». Арбітр – Юрій Мосейчук (Чернівці).

Аж не віриться, що чемпіонат України перетворюється в історичне надбання і продовжить своє життя в архівах. Останній, але тільки, чи можливо аж, 26-й тур має завдання визначити команду, яка виведе на стезю Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» або дніпропетровський «Дніпро». На разі львівські донеччани попереду і випереджають останнього фіналіста Ліги Європи на два пункти. Гірники не мають права на втрату очок, адже можуть попрощаються з континентальною елітою. Проте для Львова значно важливіші справи львівської команди, яка переживає непростий період становлення.

Першочергово цей поєдинок мав відбутися на «Арена Львів» («домашньому» стадіоні донеччан). Проте накручена приязнь румунського тренера «Шахтаря» до львівської публіки знайшла своє відображення на трибунах даного стадіону. Доходило до того, що 90% людей підтримувала суперника «Шахтаря». Мабуть, через чиюсь принциповість цей матч відбудеться не у Львові, а в Києві на затишній «Оболонь-Арені». Хоча, коли у тебе війна, про які принципи може вести мову. Тому ювілейний концерт групи «ТІК» на «Арені Львів» мале оправдання. Можливо «зацікавлені» у проведенні цього масового заходу не дивились у календар футбольних змагань? Однак і шахтарі у своєму домашньому поєдинку не мали наміру давати львів’янам в руки такий вагомий козир спортивного дійства, як вболівальницькі симпатії.

Та, на мою думку, годі один одному щось доводити, а тим більше, у теперішній час ділити. Найвища пора знаходити пункти дотичні у напрямку поєднання.

І все ж свою підтримку в Києві матимуть і «Шахтар», і «Карпати». Адже в столиці України не бракує переселенців з Донбасу, а до львівської групи підтримки, яка не полишає команду на одинці, долучаться …кияни, у яких на той момент буде вільний час.

Для «Шахтаря» матч без права на помилку. Та, невідомо, наскільки переймуться цією проблемою бразильці, які кілька разів уже «довели» свою «відданість» клубу, який багатьом з них дав путівку у життя. Для футболістів «Карпат» це гра за честь клубу і за своє добре ім’я.

Фахівці віддають перевагу гірникам, які мають значно сильнішу команду і більш досвідчених футболістів. До того ж брали участь у найвищих футбольних змаганнях. Чого не сказати про львів’ян, яким бракує, якщо не всього, то багато чого. Але власне львівській команді випав, хоча й невеликий шанс, але все ж шанс на створення сенсації.

Та незважаючи на результат цього матчу, «зелено-білі» не позбудуться «титулу» передостанньої команди. А такий результат не красить ні клуб, ані його працівників.

У складах обох команд не бракує дискваліфікованих. У «Шахтарі» пропускають гру Ярослав Ракицький і Фред, в «Карпатах» – Михайло Сергійчук та Андрій Гітченко, який продовжує лікується. А також (призабутий) Тарас Пучковський, який переживає період реабілітації після складного лікування.

Бразилець Алекс Тейшейра, що рветься на трон лідера бомбардирів чемпіонату України, вважає, що матч з «Карпатами» буде складніший, ніж попередні, але гірники постараються перемогти, щоб вийти в Лігу чемпіонів!

Натомість Ігор Пластун, для якого стадіон на Оболоні не чужий, заявив: «Львівська команда спробує зачепитись за очки!».

Тож має бути і цікаво, і завзято. Нехай там! Аби все було по-спортивному!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: