"Шахтар" - "Карпати". Скачайте офіційну програмку матчу!

15 серпня 20:37
Переглядів: 281
Default Image

Спеціально до матчу «гірників» з «Карпатами» прес-служба донецького клубу видала барвисту програму, покликання якої – стати путівником для уболівальника по цій футбольній події.

У надрукованому виданні увазі читачів представлені цікаві цифри і факти, що народилися за всю історію протистоянь «Шахтаря» і «Карпат» в чемпіонатах України, а також повні склади обох команд, включаючи докладні відомості про ключових виконавців львів'ян, їх перевагах і недоліках.

Цього літа футболісти «Шахтаря» переймаються не тільки іграми і тренуваннями, але і ще одною, не менш важливою і корисною справою. Знаходячи вільні хвилини в робочому графіку, «гірники» прагнуть присвячувати час і найвідданішим уболівальникам команди. Саме цим «посиденькам» наших гравців з любителями футболу присвячений матеріал в рубриці «Центр уваги».

У розділі «Лоб в лоб» цього разу зіткнулися захисник «Шахтаря» Микола Іщенко і нападаючий «Карпат» Денис Кожанов. Свого часу вони розішлися в різних напрямах. Вихованець донецької школи футболу Денис Кожанов вирушив шліфувати свою майстерність до «Карпат». Тоді як Микола Іщенко, що був лідером львівського клубу, перейшов у «Шахтар». Тепер вони зустрілися на сторінках нашого видання.

На сторінці «Глобус «Шахтаря» на цей раз все найцікавіше про Хорватію – рідну країну Дарійо Срни і Едуардо да Сілви, а в рубриці «Пригадати все» на вас чекає підбірка найяскравіших фотографій з останньої зустрічі «Шахтаря» з «Карпатами» у Львові.

Крім того, в програмці ви знайдете докладну статистику виступів «Шахтаря» цього сезону, найсвіжіші новини і події зі стану помаранчово-чорних, три барвисті постери і багато що інше.
Скачати програмку тут
ФК Шахтар

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: