Щонеділі в Тернополі чемпіонка світу Лілія Проць проводить руханку

29 липня 09:51
Переглядів: 391
Лілія Проць

Ще у травні цього року на острівку «Чайка» встановили вуличні тренажери. Проте, не так багато тернополян приходять, щоб позайматися на них. Чемпіонка світу з пауерліфтингу Лілія Проць, влаштувала на острівку акцію «Руханка з чемпіоном».

Відтак, щонеділі о 10 годині ранку в Тернополі проходить ранкова «руханка» з спортсменкою. Вона допомагає тернополянам правильно займатися на тренажерах, дає рекомендації та поради. Говорить, що тернополян важко заохотити займатися спортом.

«Людей важко заохотити, хоча міська рада відкрила декілька майданчиків, я слідкую за ними, мало людей і дітей замається. В них, напевно, поки немає такої потреби, вона з часом і віком виникає. А ще все залежить від культури виховання. Якщо в сім’ї є традиція – вони виходять всією сім’єю і  займаються», – каже Лілія Проць

Говорить, що люди зараз, в першу чергу, хочуть матеріального достатку, а не духовного збагачення:

«Це не лише в Тернополі, всюди. Ми говоримо про Європу, але ми не розуміємо, що маємо брати саме найкраще. От маємо безкоштовні тренажери, приходьте, займайтеся, це ж центральна частина міста, озеро та свіже повітря. Але нам треба пенсію тисячу євро, ми шукаємо якісь інші матерії, замість того, щоб духовно збагатитися і просто позайматися», – додає спортсменка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: