Шестеро львівських фехтувальників змагатимуться на ХХІХ Всесвітній Універсіаді-2017

18 серпня 12:50
Переглядів: 1319
герцик

Сьогодні, 19 серпня, у місті Тайбей (Тайвань) відбудеться урочисте відкриття ХХІХ літної Всесвітньої Універсіади-2017. У одному з найбільш престижних спортивних форумів планетарного масштабу візьмуть участь понад 12 000 студентів-спортсменів з 160-ти країн і територій, які змагатимуться у 21-му виді спорту.

Україну у Тайбеї представлятимуть 179 студентів-спортсменів з 55-ти вищих навчальних закладів, які вестимуть боротьбу у 14-ти видах спорту. Однією з найбільш потужних в українській делегації є команда фехтувальників, у складі якої одразу шестеро мушкетерів Львівського державного університету фізичної культури. Зокрема у чоловічому турнірі рапіристів честь «синьо-жовтого» прапора захищатимуть аспірант нашого вишу, бронзовий призер Чемпіонату світу 2013 року Ростислав Герцик, а також випускники ЛДУФК Пилип Колесніков і чинний чемпіон України, перший номер національного рейтингу Клод Юнес, пише ldufk.edu.ua.

Одразу троє представниць ЛДУФК виступатимуть і в змаганнях жіночої шпаги. На фехтувальні доріжки Універсіади-2017 вийдуть срібний призер цьогорічного Чемпіонату України в особистій першості Юлія Свистіль, а також бронзові медалістки в командній першості Чемпіонату світу-2015 у Москві Ксенія Пантелеєва і Анфіса Почкалова, за плечима яких й два олімпійських турніри у Лондоні-2012 і Ріо-де-Жанейро-2016, а також командна «бронза» Всесвітньої Універсіади-2017 в Казані. Окрім того Почкалова здобула командне «золото» студентських Ігор-2009 у Белграді.

Додамо, що чоловічу команду рапіристів у Тайбеї очолює старший тренер збірної України, випускник ЛДУФК, заслужений тренер України Сергій Гаравський. Водночас керувати діями українських шпажисток на фехтувальних доріжках Універсіади-2017 буде доцент кафедри фехтування, боксу і національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури, заслужений тренер України Зоряна Семеряк.

Додамо, що змагання фехтувальників у рамках ХХІХ літної Всесвітньої Універсіади-2017 в Тайбеї триватимуть упродовж шести днів – з 20 по 25 серпня. Загалом найсильніші студенти-мушкетери з усіх куточків планети розіграють 12 комплектів нагород – в особистій і командній першості з фехтування на рапірах, шпагах та шаблях серед жінок і чоловіків. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: