Шестеро тернопільських боксерів вже гарантували нагороди чемпіонату України

11 липня 14:28
Переглядів: 267
бокс
У Тернополі триває чемпіонат України з боксу. Честь нашої області захищали 11 спортсменів, втім пройти до півфіналу вдалося лише шестірці найкращих.

Зокрема, на ринг в поєдинку за звання кращого вийдуть Олександр Ковбасюк, Ігор Будзінський, Захар Степанов, Юрій Ільїнов, Максим Олійник та Олександр Ямнюк, які стали переможцями у попередніх двобоях впродовж 7-8 липня. Четверо з них – вихованці місцевого спортивного клубу «Поєдинок», ще двоє з «Шкіряної рукавички».

Загалом у Чемпіонаті беруть боксери 1999-2000 року народження з різних куточків України. Всього до Тернополя приїхали більше 250 учасників та лише півфінали і фінали групи А та В визначать переможців.

- Наші хлопці багато тренувались, аби гідно виступити на змаганнях. Звичайно, ідеально було б, якби всі вони пройшли далі, але це спорт і передбачити наперед розвиток подій важко, - говорить майстер спорту України. Тренер 1-ої категорії СК «Поєдинок» Роман Діткун. – Про те, чи виправдали очікування боксери можна буде говорити вже по завершенні всеукраїнського турніру. Поки ж покладаємо на них великі надії, адже кожен з них заслуговує звання чемпіона України.

10 липня у хлопців був день перепочинку, вони набиралися сил для участі у півфіналах і фіналах чемпіонату України з боксу, які відбудуться 11-12-го липня у фізкультурно-оздоровчому комплексі ТНЕУ, що на вул. Львівська, 5а. Для вболівальників, які хочуть підтримати юних боксерів вхід абсолютно безкоштовний.

Щодо самої організації заходу, то він, переконані фахівці, проходить на високому рівні і хоч спортивні змагання такого масштабу у Тернополі досі не відбувались, цьогорічний ЧУ з боксу нічим не поступається аналогічним чемпіонатам, котрі проводяться в нашій державі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: