Шість боксерських медалей з Молдови

03 лютого 22:38
Переглядів: 168
Default Image

Днями команда прикарпатських боксерів повернулася з молдовського міста Бричани, де взяла участь у міжнародному турнірі. Кожен із шести наших боксерів привіз додому по медалі. Про престижний турнір і виступ нашої команди кореспонденту розповів тренер Володимир Вострецов.

«У Молдові ми взяли участь у турнірі пам’яті заслуженого тренера Молдови Павла Лучевського, — говорить Володимир Вострецов. — Цього року він відбувався вже 10-й раз. Окрім нашої команди взяти участь у змаганнях приїхали національні збірні команди Білорусі, Молдови, а також команди з Кишиніва, Тирасполя, Бельців, Бендер. Спершу відбувалися чотириденні спільні тренування спортсменів, а після цього два дні тривали бої».

Іванофранківський майстер спорту Віталій Мерінов виборов золоту нагороду у вазі до 91 кг. Другим у вазі до 81 кг став калушанин Андрій Зеленяк, у фіналі він поступився чемпіону Молдови. Бронзову нагороду у цій же вазі взяв франківець Влад Харламов.

Ще одну бронзову медаль, але вже у вазі до 69 кг виборов іванофранківець Любомир Озгович. Він поступився молдаванину, який на минулорічному чемпіонаті світу в Баку посів п’яте місце.

Іван Грушка з івано-франківська посів третє місце у вазі до 64 кг. Медаль такого ж ґатунку привіз додому надвірнянець Руслан Струк, який виступив у вазі до 60 кг.

«Виступ на цьому турнірі приніс нам багато користі, — підсумовує Володимир Вострецов. — Хлопці мали перерву в тренуваннях під час свят, а тут перед боями вони змогли тренуватися разом з членами національних збірних команд Білорусі та Молдови. Якщо врахувати, що кілька наших боксерів ще вчора виступали на молодіжному рівні, то наші результати у Молдові є дуже хорошими».

Тепер кілька наших спортсменів розпочали підготовку до турніру найсильніших у Броварах. Ці змагання заплановані на 15 лютого.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: