Шість золотих нагород привезли франківські студенти з чемпіонату України із гирьового хортингу

30 березня 19:00
Переглядів: 153
гирьовий спорт

Студентська збірна команда Івано-Франківського національного медичного університету здобула шість золотих нагород на чемпіонаті України з гирьового хортингу, який відбувся 26 березня в місті Ірпінь Київської області.

На змагання з’їхалися команди з 15 областей України. Всього участь взяли 115 спортсменів. Відзначимо, що студенти ІФНМУ представляли на чемпіонаті всю Івано-Франківську область. У загальнокомандному заліку наші спортсмени посіли друге місце.

«Дуже приємно, що разом з нашими перевіреними «бійцями» на цих змаганнях дебютували студенти, які займаються на секції гирьового спорту відносно недавно, — розповідає тренер нашої команди, Заслужений майстер спорту України Роман Михальчук. — Це Сергій Шваб та Христина Макота. Удвічі приємно, що на своїх перших всеукраїнських змаганнях вони одразу здобули перемогу. Ми дякуємо ректору університету професору Миколі Рожку за постійну всебічну підтримку та сприяння нашим студентам у заняттях та виїздах на змагання. Без нього цих успіхів не було б».

Студент другого курсу Олександр Шваб став чемпіоном України у комплексному спринті (вагова категорія до 70 кг). Для Олександра цей чемпіонат став удвічі приємнішим — йому вручили посвідчення майстра спорту з гирьового спорту.

Брат Олександра другокурсник Сергій Шваб займається гирьовим спортом з вересня 2016 року. В Ірпені він став чемпіоном України у спринт-ривку (вага до 70 кг).

Досвідчений спортсмен Володимир Шевага став чемпіоном України у комплексному спринті (до 85 кг).

Другокурсниця Ірина Савчин здобула перше місце у спринті-фіткросі (категорія до 65 кг). Протягом шести хвилин вона виконувала чотири різні вправи гирьового хортингу, по 1,5 хвилини на кожну вправу.

Першокурсниця Медичного коледжу, 15-річна Христина Макота стала першим студентом коледжу, яка взяла участь у гирьовому чемпіонаті України та здобула перемогу — золоту медаль у kettlebell hold (до 65кг).

Третьокурсник Петро Юзьків став найкращим у спринт-поштовху (+85 кг). Протягом трьох хвилин він підняв дві 24-кілограмові гирі 37 разів.

У липні в Білорусі відбудеться чемпіонат Європи з гирьового хортингу. Наші спортсмени вибороли право взяти участь у цьому престижному змаганні. А щодо ближчої перспективі, то у квітні в Угорщині відбудеться чемпіонат світу з гирьового спорту. Право виступити на цих змаганнях мають Олександр Шваб і Роман Михальчук, інформує прес-служба ІФНМУ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: