Шкільна футзальна ліга України: ЗШ №10 представить Прикарпаття на регіональному етапі

14 квітня 16:56
Переглядів: 136
Ураган діти

На початку цього тижня в Івано-Франківську відбувся грандіозний фінал Ліги шкільних чемпіонів "Кубок "Ураган", котрий і визначив найсильнішу команду Прикарпаття. В числі двадцяти переможців обласного Шкільного турніру головний трофей виборола івано-франківська ЗШ №10, котра вже третій рік поспіль стала володарем кубку в обласному центрі.

Вже найближчої суботи, 14 квітня, команда візьме курс до Червонограда, що на Львівщині, і розіграє регіональний етап Шкільної футзальної ліги України. На кону – перепустка на всеукраїнський фінал, котрий відбудеться 28-29 квітня у Києві.

Загалом, за підсумками обласних етапів було сформовано 7 груп, переможці яких, а також друга команди з групи 4, стануть учасниками "Фіналу Восьми".
Група 1. Переможці Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської областей
Група 2. Переможці Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької областей
Група 3. Переможці Волинської, Рівненської та Житомирської областей
Група 4. Переможці Вінницької, Київської, Чернігівської областей та міста Києва
Група 5. Переможці Кіровоградської, Дніпропетровської та Полтавської областей
Група 6. Переможці Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей
Група 7. Переможці Луганської та Донецької областей

Суперниками ЗШ №10 стануть господарі змагань – червоноградський НВК №3 і ЗШ №13 із міста Мукачевого. Команди зіграють за коловою системою, а матчі відбудуться у СК "Шахтар" (м. Червоноград) з 14:00 год.

За інформацією АФУ першими учасниками фінальної стадії вже стали НВК №14 із м. Кам’янець-Подільського (Хмельницька область), рівненський НВК №26, ЗШ №54 м. Дніпро, котрі стали переможцями своїх відібркових груп.  
 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: