"Скала" програла чемпіону Львівщини

26 лютого 22:24
Переглядів: 331
скала 2 рух

У середу, 26 лютого, стрийськаї «Скала» у Винниках на полі зі штучним покриттям місцевого ФК «Рух» у рамках підготовки до весняної частини змагань

сезону 2014 року провела черговий спаринг. Цього разу суперником «малиново-зелених» була найсильніша любительська команда Львівської області – винниківський «Рух»,  який торік вдруге поспіль здобув титул чемпіона області та дійшов до фіналу чемпіонату України серед аматорів, де у вирішальному матчі поступився оржівському ОДЕКу.

ФК «Рух» (Винники) – «Скала» (Стрий) – 3:0 (0:0)

26 лютого. Винники. 12 год. Арбітр: Олександр Шандор. Асистенти арбітра: Андрій Каримов та Юрій Ковальчук (усі – Львів).

«Скала»: Роман Данкович (Денис Рильський, 60) Петро Стасюк (Вадим Могилецький, 60), Олег Дмитренко-к. (Євген Аксінін, 60),  Юрій Антонів (Едуард Мись, 60), Ігор Коцюмака (Андрій Маляренко, 60), Станіслав Катана (Ігор Нистирюк, 60), Назар Кміть (Максим Гармаш, 60), Станіслав Гончарук (Олег Домальчук, 60), Леван Арвеладзе (Семен Бродський, 60),  Володимир Пришнівський (Олег Квич, 56), Віталій Лазаренко (Святослав Козловський, 60).

Тиждень тому винниківський «Рух» у товариському матчі приймав ФК «Тернопіль». Тоді було зафіксовано нічию – 1:1. Цікаво, що винниківчан від поразки врятував Роман Іванов, який ще восени виступав у складі стрийської команди, а після завершення осінньої частини отримав вільний трансфер. Цього разу команді з Винник вдалося обіграти «Скалу», причому з велким рахунком, хоча кінцевий рахунок не відображає того, що відбувалося на полі. Але про це згодом.

До матчу проти беззастережного чемпіона обласного чемпіонату «малиново-зелені» підійшли у стані втоми, адже команда Володимира Книша, готуючись до сезону, який стартує більше ніж за місяць, проводить щоденні виснажливі тренування. Тому, як сказав Володимир Миколайович хлопцям перед грою: «Треба терпіти!». Проте, незважаючи на всі ці обставини, стрияни виглядали навіть дуже непогано. Більше того, на мою думку, сьогодні команда провела найкращий за змістом матч у цій весняній частині підготовки. І якби не прикрі помилки в захисті, рахунок був би зовсім іншим. До того ж у складі «Скали» ми не побачили сьогоднішнього ювіляра Василя Цюцюру (у день матчу найкращий бомбардир стрийської команди відзначав своє 20-ліття). В той час, коли його партнери проводили гру, Василь готувався в одній з лікарень Львова до операції. Тому давайте привітаємо нашого ювіляра і побажаємо йому якнайшвидшого одужання і повернення на поле. Благо, як запевнив лікар «Скали» Михайло Проців, травма і відповідно операція у Цюцюри нескладна і на реабілітацію потрібно лише кілька днів.

А винниківський «Рух», навпаки підсилився. Після останнього матчу рамках Меморіалу Ернеста Юста проти команди з села Артасів, за яку виступала більшість гравців тернопільської «Ниви», яка нині залишилася без фінансування, президент «Руху» Григорій Козловський домовився з двома добре відомими в Україні гравцями Андрієм Гурським та Андрієм Кікотем, які тепер  свою кар’єру продовжать у складі винниківської команди. Скоріш за все, гратиме за «Рух» і ще один вихованець львівського футболу Олексій Родевич, останнім професійним клубом якого був МФК «Миколаїв».

Матч проти ФК «Рух» стрияни провели як зазвичай двома складами. У першій половині зустрічі та в першій 15-тихвилинці другого грав умовно основний склад. З перших хвилин місце у воротах посів Роман Данкович. У центрі захисту діяли Олег Дмитренко та Юрій Антонів. Міце на флангах оборони зайняли: ліворуч – Ігор Коцюма, який залікував травму, та праворуч – Петро Стасюк. Лінію півзахисту склали: опорники – Станіслав Катана та Назар Кміть. Атакувальні флангові півзахисники: Леван Арвеладзе – зліва, Володимир Пришнівський – справа. Пару нападників склали Станіслав Гончарук та Віталій Лазаренко.

Після 60-тої хвилини, коли відбулися заміни, місце у воротах посів Денис Рильський. Лінія захисту: Вадим Могилецький – праворуч, Андрій Маляренко – ліворуч. Центральні оборонці: Євген Аксінін та Едуард Мись. Лінію півзахисту склали: опорники – Семен Бродський та Ігор Нистирюк. Атакувальні флангові півзахисники: Олег Домальчук – справа, Максим Гармаш – зліва. І в атакувальній ланці двійка: Олег Квич та Святослав Козловський.

І надалі через хвороби та травми не змогли взяти участь у матчі окрім і менинника Василя Цюцюри, також Дімітрі Пачкорія, Дмитро Скакун, Денис Завгородний та Ігор Прокурор.

 Всі головні події в матчі відбулися після переви, хоча ще в першому таймі у складі «Скали» могли відзначитися Ігор Коцюмака, Віталій Лазаренко та Станіслав Гончарук. А в команді господарів вихід віч-на-віч змарнував Олег Шептицький. На 59-й хвилині, коли на бровці вже розташувалися всі гравці, котрі мали вийти на заміну у складі «Скали», грубо помилився Роман Данкович, який роблячи передачу, не розрахував і гравець «Руху» перехопив м`яч на правому фланзі і одразу зробив м`яку навісну передачу на вільного Олега Шептицькому, якому залишалося лише не промахнутися головою з 3-4 метрів.

Не минуло й десяти хвилин, як з того ж правого флангу нападу простріл партнера в один дотик замкнув вже згадуваний потенційний новачок Олексій Родевич.

А вирішальну крапку неймовірним ударом метрів з тридцяти у лівий верхній кут поставив захисник «Руху» Віталій Дмитрух.

Свій наступний контрольний матч стрияни швидше за все проведуть у Луцьку, проти основного складу «Волині». Це стане можливим у зв`язку з прийнятим Прем`єр-Лігою рішенням про перенос старту весняної частини змагань на кінець березня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: