Скандал у таеквондо ВТФ. Команда "Золотого Дракону" покинула "Кубок Карпат"

14 квітня 22:04
Переглядів: 466
таеквондо

Турнір «Кубок Карпат» з таеквондо ВТФ, який цими вихідними відбувся у Надвірній, запам’ятається скандалом. Команда івано-франківського клубу «Золотий Дракон» у повному складі залишила змагання. Враховуючи те, що сьогодні цей прецедент вже активно обговорюють у соцмережах, ми публікуємо відкриту заяву тренера Ігоря Йосипіва, яка надійшла на адресу нашого кореспондента.

«13 квітня 2013 року в м. Надвірна проходив відкритий турнір «Кубок Карпат». Я, Йосипів Ігор Ігорович, керівник центру підготовки чемпіонів «Золотий дракон», батьківський комітет та діти висловлюємо своє невдоволення організацією цього турніру, кваліфікованістю суддів та поведінкою господаря турніру О.М.Корсака.

Моя особиста думка — якщо ти є господарем турніру, то повинен зробити все для того, щоб турнір пройшов на високому рівні, а гості були задоволені виступами на змаганнях. На жодних змаганнях я не бачив, щоб організатор турніру вносив зміни під час бою і впливав на хід поєдинку. У минулому році я робив зауваження Корсаку О.М., але, як було видно по сьогоднішніх змаганнях, все було марно. В результаті, мій спортсмен, Кріт Яромир, програв свій бій. Вина у цьому була судді Томін Каміли, яка зважувала даних спортсменів, записала дитину, яка важить 24 кілограми, в категорію до 19 кг. Я не міг допустити такого неподобства, бо випадок міг бути фатальним, адже спортсменам дозволено бити в голову, а в дітей велика різниця у вазі.

На моє прохання та численні телефонні дзвінки і звернення батьків, повернути спортсмена до своєї вагової категорії, Корсак О.М., президент Івано-Франківької обласної федерації таеквондо ВТФ, заявив, що нічого уже не зміниш, і дитина участі в змаганнях брати не буде. Бачили би ви погляд і сльози мами та родичів, які проїхали 60 км., встали рано в 6:00 год., щоб підтримати юного спортсмена, і тут таке…

Я не міг допустити такого психологічного зламу родини та дитини, і вирішив діяти. Йому у відповідь сказав: «Якщо дана помилка не буде виправлена, я знімаю команду і ми їдемо додому». Це була остання крапля в наскільки неорганізованих змаганнях, на що він мені відповів — добре можеш їхати.

Замість того щоб знайти вихід з даної ситуації, господар турніру не пішов на мою пропозицію, тому ми поїхали до Івано-Франківська.

Я вважаю, кожний рік турнір мав би набирати обертів, бути все кращим і кращим, а тут навпаки. І чому так?

P.S. Керівництво центру підготовки чемпіонів «Золотий Дракон» не співпрацюють з людьми, які неправдиві в свої словах, діють виключно в своїх інтересах, не праві в своїх діях і не є щирими і відвертими особами. Так більше продовжуватись не може. Я, Йосипів Ігор Ігорович, заявляю, що в турнірі «Кубок Карпат» моя команда не буде більше брати участі. Більше того, з даною особою в нас залишаються суто ділові відносини і не більше».

Сподіваємося, найближчим часом ми отримаємо коментар організаторів цих змагань та представників обласної федерації таеквондо ВТФ щодо цього прецеденту.

Як стало відомо нашому кореспонденту, вже днями в Івано-Франківську має відбутися термінове засідання обласної федерації таеквондо ВТФ, присвячене цьому інциденту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: