Скаут. Молода надія "Львова" – Сергій Кисленко

18 вересня 16:23
Переглядів: 765
кисленко

Влітку після підвищення у класі ФК «Львів» підписав багато хороших гравців, але на їх фоні особливо виділяється форвард Сергій Кисленко, який із нікому не відомого хлопця із Харківщини став одним із відкриттів сезону в Другій лізі. Вже зараз його взяли на олівець інші команди, а клуб запропонував новий контракт на покращених умовах. Проте молодий форвард, у якого контракт на один рік, продовжувати угоду із «левами» не спішить.

Ми вирішили проаналізувати гру Кисленка та дізнатись завчи чому він вже забив 7 голів у Другій лізі та 2 в Кубку України:

Гольове чуття: В деяких матчах Львова складалось враження, що у гравців була установка «Якщо не знаєте, як зіграти відправте м’яч у штрафний майданчик, а там Кисленко все зробить». Сергій не тільки добре вміє відкриватись під м’яч, а добре розуміє гру і де круглий опиниться в найближчі секунди, він появляється із за спин захисників стаючи для них сюрпризом.

Техніка: Це питання досить відносне, якщо порівнювати із гравцями топ чемпіонатів, то тут ще є чого вчитись. Але на рівні українського футболу Сергій вже демонструє дуже пристойну роботу з м’ячем. При чому це стосуються як роботи на місці так і на швидкості. Він не боїться йти в обіграш і кількість суперників не має значення.

Гра на другому поверсі: Незважаючи на невисокий ріст цього сезону на його рахунку вже кілька голів головою.  Все завдяки дуже доброму вибору позиції та наполегливості. Він не боїться йти в боротьбу. Дуже показовим був матч із луцькою «Волинню» де всі гравці захисту дуже фактурні – він не тільки не поступався у боротьбі, а часто вигравав її.

Пас: Завдяки хорошому баченню поля Кисленко може відати хороший пас не тільки на ближню дистанцію, а й на дальню. Для нього комфортною є позицію під нападником і досить часто він опускається в опорну зону в пошуку м’яча, тому добре розпочинає атаки, розпасовує і розганяє їх.

Удар: Добре поставлений удар з ліво ноги, але не боїться бити і з правої, що теж добре виходить. Відстань до воріт для нього теж не має значення. Грає не тільки на чистих м’ячах, а постійно в боротьбі, тому досить часто б’є ведучи боротьбу із захисниками (вміє добре грати корпусом).

Прийняття рішення: В Україні дуже мало якісних форвардів. Однією з головних причин є відсутність гравців, які можуть приймати не тільки нестандартні рішення, а просто змінити напрям атаки чи не побоятись вдарити по воротах. Тому Сергій це справжня знахідка. Він завжди націлений на гол, тому при першій можливості б’є по воротах, більшість ударів потрапляють у площину. Він швидко приймає рішення на зміну вектору атаки і свого руху.

Взаємодія з партнерами: З перших матчів складалось враження, що Кисленко грає у Львові не перший рік. Він прекрасно розумів, що хочуть партнери, а вони завжди знали як діє він. Молодий нападник дуже добре вписався у ігрові схеми не просто виконуючи установку тренера, а й постійно імпровізуючи, діючи не стандартно.

Гра в захисті: Незважаючи на позицію – він постійно бере участь в захисних діях команди. Досить часто опускається в опорну зону за м’ячем звідки і розпочинає атаки. Не боїться йти у відбір та постійно пресингує суперників.

Що далі: Головне не зупинятись. Якщо Сергій і далі так буде прогресувати, то через пару років ми побачимо його в  топ командах мінімум України. Саме таких нападників нам не вистачає – наглих по спортивному, напористих, з прекрасним гольовим чуттям, який вміє забивати та грати на команду. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: