Смалійчук: "Коли вболівальники куплять абонементів на 6 млн доларів, тоді вони зможуть висувати вимоги"

04 жовтня 16:35
Переглядів: 206
фанати карпат

Віце-президент «Карпат» Олег Смайлічук розповів про реалії українського футболу.

«В Україні клуб може функціонувати двома способами. Перший - приїде, або вималюється добрий дядько, умовний син Януковича. За вкрадені у нас гроші купить клуб, витратить 50 мільйонів, привезе хороших футболістів і ми всі, як стадо, побіжимо радіти, що наша команда грає в єврокубках.

Потім, можливо, зміниться час, він втече за кордон, забуде про команду і ми опинимося там, де зараз достатня кількість українських клубів.

Другий варіант. Припустимо, щоб в «Карпатах» ставити амбітні цілі, в українських реаліях, потрібно 6-7 мільйонів доларів. При хорошому менеджменті цього достатньо, щоб прогресувати і рухатися в Європу.

6 мільйонів - умовно, це якщо 20 тисяч уболівальників куплять річний абонемент за 300 доларів. Їм не потрібен Смалійчук, Димінський, вони самі, народним шляхом, вибирають своїх кандидатів. Тоді вони мають моральне право прийти на стадіон помахати, як це відбувається у нас в Іспанії, хусточками, і відбудеться зміна тренера, менеджменту. Цей менеджмент буде відповідати перед ними», - цитує Смалійчука Трибуна, посилаючись на офіційний Youtube-канал львівського клубу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: