Смалійчук: "Люди, які відвідують стадіон раз на рік, не мають права називати себе вболівальниками"

03 жовтня 19:43
Переглядів: 208
Олег Смалійчук

Віце-президент «Карпат» Олег Смалійчук розповів, чому назвав львівських уболівальників вівцями.

«У минулому сезоні був матч проти «Динамо», було холодно, дощ, справжня львівська погода. Я сидів в VIP-зоні, за склом, в теплі. Навпроти мене сиділо, можливо, невелика кількість уболівальників, які прийшли підтримати улюблену команду, не звертаючи уваги ні на що. І в дощ, і в холод.

Я дивився на них, з одного боку мене мучила совість, тому що ці люди дійсно мокнуть і мерзнуть. А з іншого боку мені було тепло на серці, тому що у Львові дійсно є люди, які готові приходити в будь-яку погоду, час, щоб підтримати команду.

Як ви вважаєте, чи зміг би я цих людей назвати вівцями? Люди, які в житті не купили футболку «Карпат» або відвідують стадіон раз в рік, як на Великдень, вважаю, не мають права називати себе вболівальниками.

Для мене неприпустимо, щоб мою команду, молодих пацанів, які грають за відносно невеликі гроші, копійки я б навіть сказав. Більшість є місцевими вихованцями, які орють на тренуваннях, намагаються довести і собі, і місту, що вони хочуть стати футболістами, десь виходить, десь - ні, але вони працюють.

І працюють важко, адже футбол - важка праця. І приходить ... Навіть не приходить, а людина в інтернеті, лежачи на дивані, називає їх вівцями. Це була моя відповідь критикам, які, вважаю, не мають морального права називати мою команду і футболістів вівцями», - цитує Смалійчука Трибуна, посилаючись на офіційний Youtube-канал львівського клубу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: