Смалійчук – про свою заяву щодо вболівальників у Львові: "Я маю на увазі горе-критиканів і інтернет-писак"

18 вересня 20:00
Переглядів: 212
фанати карпат

Віце-президент Карпат Олег Смалійчук прокоментував свою різку заяву щодо львівських вболівальників.

"В продовження теми. Не прийду на стадіон тому що: погані умови на Україні, не має реклами та білбордів по місті, надто високі ціни на квитки, Карпати не демонструють видовищної гри і т.д., маю тільки одну відповідь – це все відмазки людей, які вже зранку прокидаються в негативі тільки через те, що прокинулись. І замість того, щоб самому щось зробити вдале, давай зайду в інтернет і полию брудом тих, хто принаймі намагається.

Вболівати за Барселону чи Реал легко. Так само можна змінювати Батьківщину чи Віру заради більш солодкого життя. Підлаштування під успіх інших – це ознака слабкості. Успіх потрібно творити самому. Футбольний клуб – це велика сім’я, яка для досягнення успіху повинна навпаки об’єднатись і бути як єдиний кулак в скрутні часи. Футболісти і вболівальники разом!

Я не писав на емоціях і не заберу жодного свого слова. Можливо, слово "вболівальники" мені потрібно було взяти в лапки і тоді б всі зрозуміли, що я маю на увазі саме тих горе-критиканів і інтернет-писак, які власне і нічого не створили для успіху нашої сім`ї.

Відсидітися на дивані чи десь там в кущах, поки Карпати не стануть успішними, не вийде! Кожен ваш голос на трибуні, кожен проданий квиток для Карпат зараз справді важливий. Будьте вищими персональних образ чи обід, менеджери і футболісти приходять та йдуть, ви ж вболівайте за Герб свого клубу, який, я надіюсь, і справді у вас на грудях!", – написав Смалійчук у своєму Facebook.

Текст подано мовою оригіналу:

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: