Сочі 2014. Результати спринтерської гонки у чоловіків

08 лютого 17:49
Переглядів: 1126
сочі

Перший олімпійський комплект нагород у Сочі біатлоністи розіграли в чоловічому спринті. І в цій гонці Великий ще раз довів, що титул Короля біатлону належить йому по праву!

8 лютого 2014: Уле-Айнар Бьорндален - олімпійський чемпіон! Через 16 років (!) Після прем'єрної олімпійської перемоги в Нагано! Видатний норвежець - семиразовий чемпіон Олімпіад! І Бьорндален здобув 94-ту перемогу на вищому рівні в біатлоні (ще одна перемога у нього була в лижних гонках). Неймовірно!

Взагалі, спринт став черговим підтвердженням того, що конкуренція в чоловічому біатлоні вкрай висока. Перша вісімка в фінішному протоколі вмістилася в 15-секундний інтервал! Ближче всіх до чемпіона опинився Домінік Ландертінгер, який до естафетного сріблу Ванкувера додав і особисте срібло Сочі. А ось дебютантом олімпійських подіумів і автором, мабуть, головною несподіванки, став чех Ярослав Соукуп, що виграв фініш у росіянина Антона Шипуліна.

Втім, відвертих сенсацій, як це було на кількох попередніх Олімпіадах, перший старт в Сочі не подарував. Такими можна вважати хіба що невдачі лідерів загального заліку Кубка світу - Мартен Фуркад і Еміль Свендсен фінішували по сусідству на восьмій і дев'ятій позиціях. Але щільність результатів обіцяє захоплюючу гонку переслідування!

Всі четири українців допустили в спринті по одному промаху. Краща швидкість серед наших хлопців була у досвідченого Андрія Дериземлі, що дозволило йому фінішувати на 22-й позиції. Артем Прима, Сергій Семенов і Сергій Седнєв забезпечили собі право на участь у персьюті.

Завтра в Сочі відбудеться спринтерська гонка у жінок.

1. Уле-Айнар Бьорндален (0+1) 24:33.5
2. Домінік Ландертінгер (0+0) +1.3
3. Ярослав Соукуп (0+0) +5.7
...
22. Андрій Дериземля (0+1) +55.5
32. Артем Прима (0+1) +1:24.1
41. Сергій Семенов (0+1) +1:36.9
44. Сергій Седнєв (0+1) +1:43.3

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: