Сьогодні у Львові стартує фінальний тур чемпіонату України зі стендової стрільби

18 липня 09:27
Переглядів: 392
стендова стрільба

На базі стрілецького стенду Львівської школи вищої спортивної майстерності, що на Кортумовій горі (Львів, вул. Єрошенка, 34), сьогодні, 18 липня, стартує другий, фінальний тур чемпіонату України з стендової стрільби.

Цей захід проводиться Міністерством молоді та спорту України за вагомого сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби України, Львівської школи вищої спортивної майстерності та Львівської обласної федерації стрілецького спорту, пише sport-oda.lviv.ua. Цьогоріч для участі у боротьбі за титул чемпіона України очікується понад 70 стрільців, що представлятимуть збірні команди 8 областей України та м.Київ.

Головний суддя – суддя національної категорії Сергій Тюртюбек (м.Львів).

Головний секретар – суддя національної категорії Ірина Грибовська (м.Львів).

Програма змагань:

  • 18 липня 2014 року о 10.00 год. – офіційне тренування, пристрілка.
  • 19 липня 2014 року о 09.00 год., після урочистої церемонії відкриття змагань, розпочнуться кваліфікаційні змагання серед чоловіків та юніорів на траншейному та круглому стендах. Також в цей день відбудуться фінальні змагання серед жінок та юніорок.
  • 20 липня 2014 року о 09.30 год. продовження кваліфікаційних змагань та фінальні змагання серед чоловіків та юніорів на траншейному та круглому стендах.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: