"Сокіл" бере реванш у "Левів"

14 січня 22:32
Переглядів: 199
lewy-dynamo

Після вчорашньої впевненої перемоги Левів над Соколом, удвічі цікаво було простежити за повторним протистоянням цих команд. Змін в стартовому складі у Сокола не було, зате у червоно-чорних через проблеми зі здоров'ям був відсутній один з лідерів команди Степан Пономарьов, а місце у рамці воріт зайняв Вадим Селіверстов.
 
 З перших хвилин Сокіл продемонстрував свою налаштованість на реванш. Буквально в першій же атаці киян ворота Селіверстова були розпечатані. Бахріддінов з близької відстані невідпорно кинув у верхній кут воріт. Асистенти Черненко та Олецький. На цьому стартові неприємності для червоно-чорних не закінчилися: через зовсім невеликий проміжок часу Сокіл уже вів у дві шайби. Відзначився Харченко, перегравши в ближньому бою Селіверстова. А в середині періоду рахунок і зовсім став 0:3, вихід один в нуль реалізував Безщасний. Левам довелося брати тайм-аут, щоб привести своїх гравців в почуття. Також галичани замінили воротаря: Безхлєбний змінив Селіверстова. Після цього гра проходила з перевагою господарів, проте відквитати хоча б одну шайбу у першому періоді вони не змогли.
 
 Протягом другого періоду Леви мали відчутний ігрову перевагу, однак явно зловив кураж Хочевар відбивав всі. Прекрасні моменти мали Дмитро Гнітько, Олександр Плющев, Дмитро Расторгуєв. Господарі так само мали кілька разів чисельну перевагу під час другого періоду, але організована оборона Сокола на чолі зі стражем воріт не дали Левам їх реалізувати. Зате Сокіл в одній з контратак довів рахунок до великого. Карпенко закинув шайбу, і спочатку здалося, що зробив це нападник киян коником навмисне, але судді, порадившись і переглянувши повтор, шайбу зарахували - 0:4 після двох періодів.
 
 А третій період мало не подарував нам суперкамбек. Леви атакували весь період, однак закинути першу свою шайбу змогли тільки в другій половині періоду. Гнітько реалізував буліт. Менш, ніж через хвилину Леви закинули другу шайбу. Відзначився Федоров після передач двох Кирилов: Громова та Катрича. Третю шайбу з передачі Шарапова закинув Дмитро Расторгуєв. У львів ще залишалося п'ять хвилин. Господарі, яких підганяли вболівальниками, буквально закрили гостей в їх зоні. Хочевар метався як білка в колесі. За хвилину до кінця поєдинку Безхлєбний виїхав на лавку. Леви створювали момент за моментом, однак закинути більше не змогли.

Леви - Сокіл 3:4 (0:3, 0:1, 3:0)

Шайби: Гнітько, Федоров, Расторгуєв - Бахріддінов, Харченко, Безщасний, С. Карпенко

Воротарі: Селіверстов (Безхлєбний) - Хочевар


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: