"Сокіл" на класі розбирається з "Політехніком"

19 травня 21:25
Переглядів: 431
рк сокіл

Львівський «Сокіл» здобув першу перемогу в сезоні, впевнено обігравши на виїзді одеський «Політехнік».

Обидві команди невдало стартували в чемпіонаті, зазнавши поразки, і бажання реабілітуватися у гравців зашкалювало. Але клас є клас. Вже на другій хвилині зустрічі львів'яни відкрили рахунок. Тарас Савчин прорвався до залікової «Політехніка» і поклав спробу по центру - 0:5. Реалізація Остапа Козака - 0:7. Однак одеська публіка погнала своїх улюбленців вперед. А два місцевих музиканта озброєні шотландською волинкою і барабаном надали грі особливий колорит. Втім, на гру це особливо не вплинуло. До півгодини матчу одесити вже програвали 0:17: спроба на рахунку Павла Галана, реалізація і штрафний в активі Остапа Козака. Однак господарі не опустили рук. Наставник «Політехніка» Олег Осадчий підбадьорив своїх підопічних фразою: «Хлопці, все нормально, грайте» і одеські регбісти зуміли скоротити різницю в рахунку. Помилка гравців «Сокола» на правому краї оборони призвела до того, що фланкер Олександр Мудряк підхопив м'яч і практично безперешкодно приземлив його в залікове поле гостей - 5:17. Реалізація Андрія Жінчіна - 7:17. Втім, п'ять хвилин по тому «Політехнік» відплатив львів'янам люб'язністю на люб'язність. Необов'язкова втрата м'яча одеситами близько заліковки «Сокола», призвела до контратаки гостей, яку спробою завершив Олександр Часовських - 7:22. Реалізація Козака - 7:24. Проте, до перерви підопічні Олега Осадчого зуміли ще раз скоротити різницю в рахунку. Перед самим свистком на перерву Андрій Жінчін точно пробив зі штрафного - 10:24 і команди вирушили на відпочинок.

У другому таймі шотландська волинка остаточно затихла. А все тому, що перевага «Сокола» вилилося в ще 8 спроб. Причому заносили львів'яни навіть граючи 13 на 15 після двох сін-бінов. На весь цей град результативних дій одесити відповіли двома штрафними Андрія Жінчіна. У підсумку 16:81 - більш ніж упевнена перемога хлопців Юрія Грабовського.

«Політехнік» (Одеса) - «Сокіл» (Львів) 16:81 (10:24)

Спроби: Мудряк - Савчин, Галан, Часовських, Дей, Глінка, Жук, Корчак-2, Кухта, Козак-2, Свистович;

Реалізації: Жінчін - Козак-3, Часовських, Кириченко-5.

Штрафні: Жінчін-3 - Козак.

Здобувши бонусну перемогу в «Одесі», «Сокіл» з п'ятьма очками вийшов на друге місце «Західної» підгрупи. «Політехнік» замикає турнірну таблицю, не маючи у своєму активі залікових пунктів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: