Спаринг. "Рух" (Винники) - "Сандеція" (Польща) - 7:1

02 липня 13:06
Переглядів: 134
рух зубар

П’ять голів від Святослава Зубара та влучні удари Максима Грися, а також потенційного новачка допомогли жовто-чорним здобути розгромну перемогу у міжнародному спарингу. Таким чином винниківський «Рух» матчем з польською «Сандеціює»  з хорошим настроєм завершив перший етап літньої підготовки.

"Рух" (Винники, Україна) - "Сандеція" (Нови Сонч, Польща) - 7:1

Голи: Потенційний новачок, 26, Зубар, 52, 69, 76, 77, 88, Грисьо, 61 - Баста, 39

«Рух»: (1-ий тайм): Ільющенков, Дуць, Заставний, І.Білий, Писко, Чепелюк, Б.Баранець, потенційний новачок, Буй, потенційний новачок, Хомченко.

«Рух»: (2-ий тайм): Дяченко, потенційний новачок, Никитюк, В.Білий, Макар, потенційний новачок, Копина, потенційний новачок, Чепелюк, Зубар, Грисьо.

Головний тренер: Андрій Кікоть

«Сандеція»: Токарц, Щеліга, Баста, Масланка, Колбон, Щезепанскі, Токарц, Смолен, Кузьма, Корзим, Габрич.

Головний тренер: Томаш Кафарскі

Стадіон. ім. Б.Маркевича. 100 глядачів. Арбітр: Олександр Кальонов (Львів)

Перший липневий день видався прохолодним і дощовим, чим, мабуть, відлякав уболівальників «Руху», ті найвідданіші прихильники жовто-чорних, котрі все ж таки взяли парасольки і прийшли підтримати улюблену команду з польською «Сандецією», залишилися задоволеними побаченим спектаклем. У головній ролі цієї вистави був Святослав Зубар. Проте перед початком сеансу потрібно було подивитися перший тайм. У ньому гра проходила за переваги винниківан, які і повели у рахунку. На 26-ій хвилині Хомченко опинився на місці правого півзахисника і відпасував на потенційного новачка «Руху», 99-ий номер звільнився від опіки захисників і з гострого кута легко і красиво поцілив у дальній нижній кут. Вже ближче до перерви поляки відновили паритет. В одній з нечисленних атак «Сандеції» першим на підбиранні опинився Адріан Баста і метрів з 25-ти потужно пробив, м’яч, немов куля, влетів у верхню дев’ятку воріт – 1:1. Розкішний гол.

У другому таймі Андрій Кікоть провів низку планових замін. Серед гравців, котрі з’явилися на полі, виявився і герой поєдинку Святослав Зубар. Спершу форвард після подачі з кутового зіграв на випередження і елегантно п’ятою переправив круглого у сітку. Далі успіху «рухівцям» знову приніс стандарт. Цього разу майстерно виконав штрафний удар Василь Білий, гостей врятувала стійка, однак першим на добиванні опинився Максим Грисьо, який і зробив рахунок у зустрічі 3:1. Можливо, третій пропущений м’яч сильно вплинув на польську команду, і вона посипалася, неначе картковий будиночок.

На 69-ій хвилині  Копина промчав центром поля і відпасував на лівий флангу Бую, той віддав у центр штрафного майданчика Зубару, і нападникові «Руху», попри опіку захисника, вистачило двох дотиків, аби засмути воротаря суперників Токарца. Хет-трик Святослава Зубара теж вийшов робочим, після паса Хомченка нападник випередив захисника, розвернувся і холоднокровно відправив шкіряного у сітку. Але на цьому невгамовний Зубар не зупинився і оформив покер. Допоміг форварду «Руху» Максим Грисьо, який перехопив поперечний пас суперника і вивів Зубара на побачення з Токарцом, 20-ка жовто-чорних не залишив польському воротареві жодних шансів. Остаточну крапку у матчі Святослав Зубар поставив на 88-ій хвилині, у Максима Грися удар ножицями не вдався, значно простіше вирішив пробити Зубар, і це принесло результат, неймовірний і фантастичний матч у виконанні винниківського Варді. Пента-трик навіть у товариському матчі Святослав Зубар не забуде ніколи, а його 5 голів допомогли «Руху» розгромити польську «Сандецію» - 7:1. Такий результат повинен додати хорошого настрою та впевненості команді перед другим етапом підготовки, який розпочнеться вже цієї середи.