Спаринг: "Заґлємбе" – "Карпати" – 2:3

08 липня 19:36
Переглядів: 468
Карпати

Практично одразу після прибуття на короткотривалі збори до Польщі, карпатівці провели перший із двох запланованих спарингів. Суперником «левів» стало «Заґлємбе» із Сосновца, що цього року завоювало право підвищитися у класі і вийти до Екстракляси. Саме на домашньому стадіоні поляків спаринг і відбувся. 

«Карпати» вийшли на матч у такому складі: Пеньков, Мірошніченко, Лобай, Федецький, Гуцуляк, Голодюк, Вербний, Варгас, Мякушко, Швед, Ді Франко. 

Обидві команди намагалися діяти у ритмі, з високими швидкостями та бажанням. Львівська команда надійно тримала оборону і досить непогано атакувала. Зокрема, кілька непоганих проходів із подальшими прострілами вдавалися Мірошніченку, як завжди гостротою відзначалися Швед із Мякушком. Останньому і вдалося забити – після затяжної атаки «левів», господарі наче відвели загрозу, але так лише здавалося. Швидше перехоплення і Мякушко точно пробиває низом із гострого кута – 0:1.

Невдовзі гості могли подвоювати рахунок, зокрема, після хороших прострілів з флангу нагоди отримували Гуцуляк та Швед, але їхні удари заблокували оборонці. 

Натомість «Заґлємбе» не мав наміру йти на перерву без голів і в кінці тайму суттєво додав в агресії та атаках. У підсумку, поляки скористалися шпариною в обороні «Карпат» і рахунок зрівняли. А невдовзі могли забити і вдруге, але Пенькова виручила штанга. 

У перерві Олег Бойчишин зробив кілька замін: на поле вийшли Ковтун, Сандохадзе та Карраскаль. Колумбієць пропустив останні спаринги через ушкодження, але щойно увійшовши у гру показав, наскільки він заскучив за футболом. У компанії Шведа та Мякушка, а також маючи надійні тили, ударна карпатівська трійка добряче «повозила» суперника і дуже швидко забила. Кілька передач у карному і Мякушко спокійно пробиває повз кіпера «Заґлємбе» – 1:2. 

Трійка невдовзі перетворилася на двійку – Мякушко поступився місцем Санчесу. Свою порцію ігрової практики отримали Ербес, Лебеденко, трохи згодом Чачуа і Кльоц. У період між пертурбаціями поляки знову зрівняли рахунок – у швидкій атаці нападнику «Заґлємбе» вдався сильний і точний удар низом у дальній кут.

«Карпати» могли виходити вперед уже в наступній атаці. Карраскаль відібрав м’яча на фланзі і почав знущатися з польської оборони. Обіграв трьох суперників, викликавши на трибунах хвилю емоцій, але у ворота примудрився не влучити... «Заґлємбе» швидко зрозуміло, що до чого і колумбієць почав все частіше опинятися на газоні. І Хорхе за це помстився. Ербес жорстко зіграв в центрі поля, відібравши м’яча у захисника і кинув Карраскаля вперед. «Десятка» легко обдурив суперника, показавши, що віддаватиме пас, натомість сильно пробив із лінії карної зони – кіпер зачепив м’яча лише кінчиками пальців – 2:3.   

Свої хвилини на полі отримали і молоді карпатівці – Роман Толочко та Артур Діма. Із загальної картини вони не випадали, свої позиції тримали надійно.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: