Спідвеїсти відкрили сезон національними змаганнями у Червонограді

24 квітня 16:32
Переглядів: 205
спідвей

Українські спідвеїсти відкрили новий сезон національною першістю на червоноградському мототреку. Двоколісних приборкували дорослі та юніори.

Гонщики показували себе у двадцяти заїздах: по 4 учасники у кожному. За результатами етапу спортсмени отримують від одного до трьох пунктів. Той, хто фінішував останнім, залишався ні з чим. Аби не дарувати очок конкурентам, слід було суворо дотримуватись правил. Наприклад, заїзд припиняли ті, хто зачепив стартову стрічку або хто не впорався із керуванням.

Червоноградський гонщик Дмитро Мостовик розповів: «Покриття треку трохи змінилося. Через те, що наш спонсор додав 40 тонн відсіву. Через це стиль гонщика змінюється, траєкторія їзди, посадка на мотоциклі, боротьба на доріжці. Практично до перероблення доріжки було так: хто виграв старт, той доїжджає першим до фінішу. А зараз можна поборотися».

Поруч з українськими спортсменами змагалися гості з Італії та Польщі. Італієць Гільєрмо Франчетті зізнався: «Приїхав сюди не зі своєю технікою. Дуже складно. Не було тренувань. Непросто відчувати чужий мотоцикл».

До останнього етапу з однаковою кількістю очок йшли один з улюбленців червоноградської публіки Олександр Локтаєв та поляк Давид Стахира. Усе мав вирішити двадцятий заїзд. Українець відпустив Стахиру уперед і лише на завершальному колі зумів перегнати суперника і перемогти у стартах. Локтаєв розповів: «Трохи відстав зі старту і довелося поборотися на треці. Але, як бачите, вдало. Я щасливий, що в мене така команда. І щасливий, що все вдалося».

Бронза дісталася Станіславу Мельничукові. А серед молодших спідвеїстів найкращим став Назар Парніцький.

Другий етап чемпіонату України відбудеться в Рівному.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: