Спірне пенальті вирішило долю матчу ФК "Тернопіль" - "Іллічівець"

17 травня 20:55
Переглядів: 262
тернопіль

Долю матчу аутсайдера і ледера першої ліги вирішило доволі сумнівне пенальті, яке арбітр матчу Дмитро Кривушкін з Харкова призначив в у другому таймі в ворота ФК «Тернопіль».

Протягом всього ігрового часу на полі точилася рівна боротьба. Десь трохи «Іллічівець» володів ігровою перевагою, більше тримав у себе м’яча, але за рахунок великої самовіддачі та бійцівського духу гравці ФК «Тернопіль» не лише відбивали атаки маститого суперника, а й самі організовували небезпечні випадки до воріт маріупольців.

У першому таймі як мінімум двічі тернополяни повинні були забивати. Одного разу близьким до взяття воріт був Олександр Музика, який майстерно виконав штрафний удар, але м’яч зовсім трішки розминувся з воротами. А іншого разу Артур Дорі вийшов на побачення з кіпером гостей, але переграти того в ближній дуелі не зумів. Наприкінці ж матчу удар головою з близької відстані завдавав Віталій Богданов, який незадовго перед тим вийшов на заміну. Але і йому не вдалося вразити ворота «Іллічівця», позаяк у цьому епізоді майстерно зіграв воротар гостей.

До голу у ворота ФК «Тернопіль» призвів пенальті. Після передачі у центр штрафного майданчика, при великому скупчені гравців обох команд, в боротьбі тернопільського оборонця Степана Клекота та маріупольця Дмитра Іванісені, арбітр вгледів порушення правил з боку Степана. Суперечка з арбітром гравців тернопільської команда ні до чого не привела. Більше того, Клекот ще й побачив перед собою «жовте» світло. А, оскільки він вже мав попередження, тому був вилучений з поля. Гості пенальті забили, а тернополяни в меншості таки спробували великими силами атакували, навіть момент був у Богданова. Але змушені були за хорошої гри та під оплески вболівальників залишати поле переможеними.

***

ФК «Тернопіль» – «Іллічівець» (Маріуполь) - 0:1 (0:0)

17 травня. Тернопіль. Міський стадіон.

Арбітр: Дмитро Кривушкін (Харків).

Асистенти: Юрій Вишневський (Київ) та Антон Ісаєв (Запоріжжя).

4-й арбітр: Роман Блавацький (Львів).

Делегат ФФУ: Геннадій Літвінов (Луганськ).

ФК «Тернопіль»: Воробей, Курило-к, Музика, Клекот, Дацюк, Червонецький (Бабич, 89), Пришнівський, Вонс, Дорі, Полянчук (Богданов, 76), Захарків.

«Іллічівець»: Гальчук, Неплях, Вакуленко, Яворський, Насонов, Мігунов (Цюпа, 79), Кольцов, Кожанов, Мишньов-к (Новотрясов, 87), Ярошенко (Іванісеня, 63), Тищенко.

Попередження: І. Тищенко (35), С. Клекот (52), І. Курило (59), О. Насонов (74), І. Вонс (76).

Вилучений: С. Клекот (70, друге попередження).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: