Новини спорту Україна та світ за 01 лютого 2013

Усик

"Українські отамани" розгромили "Німецьких орлів" 5:0

Переглядів: 506
У матчевій зустрічі "Українські отамани" - "Німецькі орли" наші боксери перемогли з рахунком 5:0. Напівлегка вага: Іван Ільницький - Мохамад Ісмаїл Садік 3:0
гол

Бразилець рятував від голу - ворота впали на нього

Переглядів: 312
У матчі чемпіонаті Бразилії між "Шапекоенсе" та "Крісіумою", що відбувся 30-го січня, захисник Фабіо Феррейра захистив свої ворота від взяття, зламавши їх при цьому.
vatseba

Святковий День у професора Вацеби

Переглядів: 306
Вельмишановна паньо Оксано! Щиро і тепло вітаємо Вас із Днем народження! Ви - наша чарівна, приязна і комунікабельна колега, беззаперечний професіонал у справах з історії львівського
авелар

Слідами "Карпат" - епічний автогол воротаря "Роми"

Переглядів: 315
У матчі-відкритті 23-го туру Серії А не минуло й хвилини у другому таймі, як завдяки навісу захисника львівських "Карпат" Даніло Авелара, орендованого сардинцями, та
коньков

Коньков проти об'єднання з Росією

Переглядів: 216
Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков сумнівається в ідеї проведення об'єднаного чемпіонату з Росією, вважаючи національну першість самодостатнім турніром, що мають вагу
Дмитро Гайструк

"Ми вже не можемо претендувати на перше місце"

Переглядів: 177
Генеральний директор «Українських отаманів» розповів про турнірні завданя «Українскьих отаманів»:  «Чим вище місце у нашій групі
Озарків

«Карпати» в Туреччині. День 5-й - фото

Переглядів: 254
У четвер карпатівці отримали трохи часу для відпочинку. Після ранкового тренування футболістам дали вільний час, але лише з 5-ої вечора. До цього радили поспати, чим вони радо скористалися.
Карпати

«Карпати» U-19 – ФК «Габала» – 2:3

Переглядів: 126
Команда «карпати» U-19, яка проводить навчально-тренувальний збір в Туреччині в рамках підготовки до весняної частини першості України серед юніорів, зіграла свій перший
Юст

Стартував Меморіал Юста

Переглядів: 157
Вчора матчем СКК «Демня» – СК «Дон-Боско», в якому господарі здобули перемогу з рахунком 3:0, стартував XIV традиційний зимовий турнір з футболу присвячений пам’яті
бокс

Склад збірної України з боксу на турнір в Казахстані

Переглядів: 180
«На турнірі в Казахстані боксери національної збірної отримають свій перший досвід міжнародних змагань у новому році. Це дуже важливий етап для нас, адже потрібно