Новини спорту Україна та світ за 07 березня 2014

федорова

Українка виборола бронзу на чемпіонаті світу з легкої атлетики

Аліна Федорова стала бронзовою призеркою у п'ятиборстві на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні. Незважаючи на те, що у забігу на 800 метрів
нива

"Нива" може доукомплектуватися гравцями "Волині" і "Карпат"

Переглядів: 577
"Волинь" і "Карпати" допоможуть доукомплектуватися тернопільскій "Ниві". Про це повідомив головний тренер тернопільської "Ниви" Ігор Яворський, який розповів
премєр ліга

Перенесені матчі 19 та 20-ого турів будуть зіграні 16 та 23 квітня

Переглядів: 306
Став відомим календар матчів весняної частини чемпіонату України з футболу. Зокрема перенесені матчі 19 та 20-ого турів відбудуться 16 та 23 квітня відповідно.
Премєр ліга

Список дискваліфікованих гравців на перші матчі весняної частини ПЛ

Переглядів: 237
До вашої уваги список гравців, які дискваліфіковані на перші матчі весняної частини чемпіонату України з футболу: Кутас Павло - Чорноморець Савіч
паралімпіада

Паралімпіада - 2014. Українському прапороносцеві аплодував стоячи весь стадіон

На церемонії відкриття Параліміади в Сочі, українську команду представляв лише один спортсмен. Михайло Ткаченко виїхав на інвалідному візку
Ковалець

Сергій Ковалець: "Футбол може об'єднати країну"

Переглядів: 229
Чемпіонат потрібно відновити, так вважає експерт каналів «Футбол 1» / «Футбол 2» Йожеф Сабо та головний тренер української молодіжки Сергій Ковалець.
Володимир Кличко

Володимир Кличко: "Бій з Леапаї - мій Майдан"

Переглядів: 1206
Український боксер прокоментував свй майбутній бій проти австралійця Алекса Леапаї. «Я зустрічаюся з Леапаї за чотири тижні до виборів президента.
олімпіада

На відкритті Паралімпіади вийшов тільки один український спортсмен

На церемонії відкриття Паралімпіади команда уповноважила одного спортсмена Михайла Ткаченка винести прапор України. Про це на своїй сторінці в Facebook
Скала

"Скала" U-16 зіграє на Меморіалі Богдана Карп’яка

Переглядів: 234
Команда Академії футболу «Скала» U-16, тренером якої є Віталій Авінов, 8 березня стартуватимуть у дебютному розіграші турніру серед юнаків - Кубку пам`яті
Клімченко

На світовому форумі велосипедистів Клімченко вісімнадцята

Переглядів: 309
У м.Калі (Болівія) 26 лютого – 2 березня 2014р. відбувся чемпіонат світу з велотрекових перегонів. У скретчі – груповій гонці з вибуванням 18 місце