Залишилось менше доби до початку одного з головних мегафайтів українського боксу 2010 року! Львів'янин Андрій Котельник в американському Сент-Луїсі спробує

Андрей КОТЕЛЬНИК: С Доном Кингом на Александера

Переглядів: 564
Лето 2010-го для украинских боксёров, отправившихся за чемпионским счастьем на чужбину, пока складывается самым неудачным образом (Александра Дмитренко, боксировавшего

У Львові фінішував міжнародний турнір з футболу "Генерація-2012" (+50 фото)

Переглядів: 482
В столиці Галичини в суботу завершився Міжнародний турнір з футболу «Генерація-2012». Переможцем

Дмитро СОСНОВСЬКИЙ: "Вірю в перемогу Котельника"

Переглядів: 342
Головний тренер збірної України з боксу, львів'янин Дмитро Сосновський поділився думками з приводу бою Девон Александер - Андрій Котельник, який розпочнеться через декілька

"ТВД" сыграет на турнире в Чехии. Первый матч - с россиянами

Переглядів: 242
Делегация «ТВД» выезжает в Чехию утром во вторник, 10 августа, и к вечеру планирует добраться до места проведения турнира. На 11 августа за планировано

Сергій Дзінзірук: "Шанси Котельника перемогти Александера? 50 на 50"

Переглядів: 431
Чемпіон світу за версією WBO у першій середній вазі Сергій Дзінзірук під час онлайн-конференції на turnir.com.ua оцінив шанси свого товариша Андрія

"Маю переконання, що Євро-2012 проходитиме у форматі 4 на 4", - гендиректор Євро-2012 у Польщі

Переглядів: 441
Львів встигне належним чином підготуватись до Євро-2012. «Я оглядав об’єкти, які будують та реконструюють

Львовский "Тайм" расписал боевую ничью с легендарной российской "Диной" - 5:5

Переглядів: 327
Чемпион Украины по футзалу, львовский «Тайм», провел в Москве свой третий товарищеский матч с российским клубом Суперлиги. В

"Чорноморець" в Бурштині врятувався на 4-й компенсованій хвилині

Переглядів: 1296
"Енергетик" - "Чорноморець" - 1:1Голи: Микуш 33 – Дорош 94. ФК "Енергетик” Бурштин: Андрій Бандрівський, Микола Лазорик (капітан), Віктор

"Зестафоні" - "Карпати". Як це було! (Фоторепортаж)

Переглядів: 672
Львівські "Карпати", після домашньої перемоги над "Зестафоні" - 1:0, змогли перемогти з таким же рахунком і у матчі-відповіді в Грузії. На першій компенсованій хвилині