Новини спорту Україна та світ за 26 жовтня 2013

Тимощук

Історія збірної України. Незамінні бійці

Переглядів: 577
Футбол - гра командна. Кажуть, жоден, навіть найгеніальніший гравець, не може вигравати футбольні матчі самотужки. Однак, є футболісти, без яких збірна України не обходилася.
Динамо водне поло

"Динамо" програло "Іллічівцю"

Переглядів: 2691
Ватерполісти львівського «Динамо» програли маріупольському «Іллічівцю» у першому турі нового чемпіонату України. Проваливши перший період (0:3), львів’яни
гол

Супергол воротаря дозволяє команді уникнути поразки - відео

Переглядів: 1019
Голкіпер клубу другого шведського дивізіону, "Вернама", Бьорн Окессон приніс команді нічию на останніх секундах матчу.  .
ксьонз

Павло Ксьонз: "Хотіли порадувати Маркевича перемогою"

Переглядів: 250
Гравець "Металіста" Павло Ксьонз зважаючи травми в поєдинку проти своєї колишньої команди, "Карпат", був замінений. Про пошкодження під час гри і про своє самопочуття
Карпати Металіст

"Металіст" - "Карпати" 2:1. В меншості, але гідно

Переглядів: 693
«Металіст» (Харків) - «Карпати» (Львів) 2:1 (2:0) відео голів 26.10.2013. 19:30. Харків. Стадіон ОСК «Металіст». 22 000 глядачів.

Переглядів: 456
Загалом награв Младен, автор розкішного забитого м'яча, сьогодні "знатно". Насамперед, він точно не зіграє в матчі проти того ж "Металіста" в Кубку України,
суддя

Младен Бартуловіч отримав пряму червону картку за образу четвертого арбітра

Переглядів: 953
Матч між харківським "Металістом" і львівськими "Карпатами" не дограв півзахисник львів'ян Младен Бартулович. На 82-й хвилині матчу Младен пішов
суддя

Дискваліфіковані гравці: матчі 27 жовтня

Переглядів: 691
В неділю відбудуться матчі останнього туру чемпіонату та першості Івано-Франківської області. Пропонуємо Вашій увазі перелік футболістів, які змушені будуть пропустити ці матчі
бартулович

Младен Бартуловіч: "Четвертий суддя підказав показати і жовту, і червону"

Переглядів: 818
Півзахисник львівських "Карпат" Младен Бартуловіч, який був вилучений у поєдинку проти "Металіста", після матчу поспілкувався з журналістами в