ФК Рочин - останні новини спорту в Україні та світі

рочин

"Рочин" поступився в першій кубковій битві серед аматорів

Переглядів: 158
Соснівський клуб зазнав мінімальної поразки від суперника з Черкащини. «Рочин» (Соснівка) – «ЛНЗ-Лебедин» (Черкаська обл.
рочин

"Рочин" повернувся на перше місце

Переглядів: 203
Соснівський клуб мінімально переміг «Кристал» із Чорткова. «Рочин» (Соснівка) – «Кристал» (Чортків) – 1:0 29 квітня.
рочин нива

Соснівський "Рочин" програв в Оржеві

Переглядів: 201
Соснівський «Рочин» зазнав другої поразки у чемпіонаті України серед аматорів. У матчі 12 туру соснівчани на виїзді поступилися добре знайомому оржівському ОДЕКу.
Рочин

Кубка України: "Рочин" зіграє з ФК "ЛНЗ-Лебедин"

Переглядів: 121
Відбулося жеребкування щодо визначення команд-господарів перших матчів 1/2 фіналу розіграшу Кубка України серед аматорських команд сезону 2017/2018: «Рочин»
рочин

"ОДЕК" – "Рочин": анонс матчу

Переглядів: 140
Матч ОДЕК – «Рочин», який відбудеться 22 квітня в Оржеві о 16:00, безумовно, можна назвати центральним у турі. Адже зустрічатимуться лідери Групи «1» Чемпіонату
рочин

"Рочин" – у півфіналі Кубка аматорів України

Переглядів: 116
Соснівський «Рочин» вийшов до півфіналу Кубка України серед аматорів. У чвертьфінальному матчі-відповіді наша команда на виїзді розписала безгольову нічию з
рочин

"Рочин" (Соснівка) - "Минай" 1:2 - відео голів

Переглядів: 329
У 11-му турі чемпіонату України серед аматорів першої поразки у сезоні зазнав лідер групи 1 – "Рочин" (Соснівка). У Черновограді представник Львівської області поступився
рочин

"Демня" - "Рочин": анонс матчу

Переглядів: 151
У середу, 18 квітня, «Рочин» зіграє матч-відповідь 1/4 фіналу Кубка України серед аматорів з СКК «Демня». Як відомо, перша гра цього двобою, яка проходила минулої
Підкіпняк

Володимир Підкіпняк: "Провалилися у фізичному плані"

Переглядів: 119
Наставник соснівського «Рочина» поділився емоціями після зустрічі з «Минаєм» у чемпіонаті аматорів України (1:2): - Перший тайм був за нами.
рочин

Перша поразка "Рочина"

Переглядів: 298
Клуб зі Соснівки вперше програв у чемпіонаті аматорів України цього сезону. «Рочин» – «Минай» 1:2 Голи: Портянко, 21 – Кополовець, 55;