«Спортивна зима» у Калуші

07 лютого 21:32
Переглядів: 388
Default Image

"Спортивна зима" - під такою назвою у Калуському льодовому палаці ім. Степана Бандери відбувся спортивний захід для дітей.

Недарма таке спортивне свято для юнаків та дівчат проводилося саме на льодовій арені, адже цього разу дітвора мала змогу продемонструвати свої здібності у катанні на ковзанах. Тож 3 лютого організатори, а це івано-франківський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" спільно з Калуським міським центром "Спорт для всіх" за підтримки головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту, зібрали чимало бажаючих позмагатися на катку.

48 дітей з Калуських загальноосвітніх шкіл взяли участь у цікавих змаганнях, що включали в себе різноманітні конкурси та естафети на ковзанах. В результаті безкомпромісної боротьби перше місце здобула команда 8-А класу ЗОШ № 9, друге місце виборола команда 8-А класу ЗОШ № 6, а третє місце дісталось учням 8-Г класу ЗОШ № 6.

Переможці та призери спортивного заходу були нагороджені грамотами та медалями від ОЦФЗН «Спорт для всіх», всі інші учасники змагань отримали значки за активну участь у змаганні.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: