Спортивне свято у Львові пройшло «на ура»

13 вересня 20:54
Переглядів: 624
Default Image

Ярмаркування у Львові закінчилось успішно. Більше 4 тисяч дітей та 48 спортсменів відвідало за три дні Ярмарок спорту. Деякі школярі приходили на спортивне свято тричі – організованими екскурсіями зі школи, з друзями, а в останній день – з батьками. Про це «Галичину спортивну» повідомили у львівській міській раді.

Приємно вражені дійством і самі учасники Ярмарку, а їх було більше 60. Федерація сучасних танців, наприклад, під час Ярмарку виявила багато спільного у роботі з дзюдо. Професіонали різних видів спорту відкрили для себе нове, що можна запозичувати від інших. Отримали можливість заявити про себе і молоді види спорту. Багатьох відвідувачі зацікавив паркур, картинг та флорбол.

Усі три дні на Ярмарку спорту працювали соціологи. Результати опитування представлять цього тижня. Ми дізнаємось, який вид спорту зацікавив львівських школярів найбільше та лави якої федерації незабаром поповнять нові учасники.

Нагадаємо, Ярмарок спорту 9-11 вересня організовувався у Львові вперше. Після успішних результатів, його планують зробити щорічним.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: