Справа "Карпат" та "Металіста" ще в Лозані

16 червня 19:45
Переглядів: 226
Default Image

Президент Прем'єр-ліги про ТБ-пул, покарання харків'ян, львів'ян та стадіону «Динамо». Після завершення жеребкування календаря чемпіонату України президент Прем'єр-ліги Віталій Данилов охоче поспілкувався з журналістами:

- Чи можна назвати великою перемогою те, що один з керівників «1 +1» брав участь сьогодні в Загальних зборах?

- Чому перемога? Все до цього йшло. Це логічне завершення наших розмов. Те, що команди пішли на загальний пул - це правильно. Все-таки потрібно об'єднуватися. Якщо є якісь питання у деяких особистостей - їх потрібно вирішувати в іншому режимі. Пул - цей момент, який може сприяти об'єднанню українського футболу. У мене були розмови і з паном Коломойським, і з паном Ахметовим. Було два варіанти - або створення двох пулів, або створення спільного. Вони обидва погодилися з тим, що буде тендер, прозорі торги, і вони приймуть наше рішення.

- Засідання йшло три години, чому Рабинович так рано пішов?

- Можна я не буду це коментувати? (Сміється). Можливо, він кудись поспішав і тому пішов. А спілкувалися ми три години, тому що обговорювалося дуже багато важливих питань з порядку денного, були дискусії, обмін думками ... Зараз ми всі готуємося до Виконкому, на якому повинно вирішуватися кілька життєво важливих питань для Прем'єр-ліги. Сьогодні було більше робочу нараду, що носило технічні питання.

- Те, що не було президентів - головних дійових осіб, вас не збентежило?

- Ми вирішували суто технічні питання, тому ми президентів не запрошували і не наполягали на цьому. Клуби делегували своїх представників, яких нам було достатньо. Все-таки президенти повинні приймати важливі рішення, а сьогодні у нас пройшла нормальна робоча нарада. Я вважаю, що вона пройшла добре, продуктивно. За великим рахунком ні в кого не було якихось претензій, дорікань. Сьогодні ми прийняли бюджет на новий сезон. Були деякі недоробки, які ми доручили нашій дирекції усунути.

- На наступний рік бюджет залишається незмінним? Є інформація, що він дорівнює 26-ти мільйонам ...

- Звідки у вас така інформація? (Сміється)

- Розкажіть докладніше про пул, тендері?

- Ця інформація ні для кого не секрет. Ми створимо робочу групу, яка за три дні збере і підготує потрібну інформацію. У вівторок ми вже запропонуємо клубам ТБ-пул, щоб до Виконкому ми могли прийняти рішення про дату тендеру, торгів.

- Яким буде розподіл матчів на телеканалах?

- Повторюся, в найближчі три дні ми зберемо всю потрібну інформацію про трансляції, телеканалах і ознайомимо з нею всі клуби, щоб не було розмов про непрозору роботу Прем'єр-ліги. Тільки після цього буде прийнято рішення. Сьогодні представник «1 +1» вніс свою пропозицію. Вона має право на життя, але вносить невеликий хаос в футбольне життя. Потрібно ретельно опрацювати всі варіанти. «1 +1» підтвердили, що готові показувати всі 8 матчів! Прекрасно! Думаю, що і ТРК «України» готові зробити теж саме. Буде тендер, там все стане ясно.

- Ви задоволені таким розвитком ситуації? Адже раніше не було жодних варіантів.

- Я буду задоволений тоді, коли пройдуть торги і буде визначеність з трансляціями.

- Всі клуби погодилися на загальний пул?

- Так, всі проголосували «За»!

- Яка фінансова ситуація в клубах? Подейкують про фінансову нестабільність «Волині».

- Сьогодні про це мова не йшла. Ніяких розмов на цю тему не було.

- Що буде зі стадіоном «Динамо»? Яка зараз ситуація з дискваліфікацією?

- Кияни подали апеляцію. На якій вона стадії вона зараз - я не знаю. Це питання вирішує КДК, апеляційний комітет, Лозанна ... Процедуру ви знаєте!

- «карпати» і «Металіст» починають чемпіонат з «мінусом»?

- Чому?

- Таке рішення Федерації ...

- Федерація не приймає таких рішень. Це справа Виконком, КДК та інші дисциплінарні комітети. В даний момент справа на розгляді в Лозанні. Поки не буде поставлена ​​крапка, ні про які санкції не може бути й мови!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: