Стадіон до Євро-2012 у Львові буде домашньою ареною "Карпат"

10 червня 17:23
Переглядів: 480
Default Image

Сьогодні, 10 червня, голова львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк  провів робочу нараду на території будівництва стадіону до Євро-2012.

На нараді обговорювалися питання щодо завершальної стадії будівельних робіт  стадіону. Зокрема, це питання благоустрою стадіону – до кінця вересня заплановано закінчити ремонтні роботи та озеленити 2 га прилеглої території. 

З облаштуванням зовнішніх мереж проблем немає, замовлене все необхідне обладнання буде встановлене згідно графіків.

Також обговорювалося питання експлуатації стадіону окрім проведення матчів під час Євро-2012, є домовленість, що це буде домашня арена ФК «карпати» (Львів). Стадіон використовуватиметься  і для концертів, фестивалів та інших масових заходів.

«Основні проблеми, які виникають в процесі будівництва стадіону, вирішуються в робочому порядку. Будівництво стадіону приходить в завершальний етап, загалом всі роботи ведуться згідно графіку»- зазначив голова Львівської ОДА.

Спілкуючись з журналістами, М. Цимбалюк також обговорив питання оздоровлення дітей з Японії в санаторіях Львівщини. «На сьогодні Львівщина готова прийняти дітей. Наступного тижня відбудеться об’їзд всіх оздоровчих закладів області»- повідомив голова Львівської ОДА.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: