Станіслав ГОНЧАРЕНКО: "Ми достатньо вдало вилізли з гри"

11 січня 09:00
Переглядів: 164
Default Image

Післяматчева прес-конференція «Енергія» - ЛТК (6:2).

Станіслав Гончаренко, головний тренер «Енергії»:

- Стрункість гри та її точність бажає бути кращими. Не раз про це говорив, проблеми наші очевидні. Дуже потішило сьогодні вольове відношення команди після неправильного початку матчу. Зрівняли після стандарту, потім знову пропустили. Довелося брати тайм-аут. Усі задумалися, подумали, перелаштувалися. І другий тайм ми зіграли значно краще – правильно, розумно, позбавивши практично суперника фундаментальних моментів за винятком їхньої гри з п’ятим польовим гравцем. Загалом, малюнок гри бажає бути кращим, а вольові якості гравців мене потішили.

- Як оціните гру Вершиніна та Коваля, які не часто виходять на майданчик?
- Те, що ми планували, Вершинін виконав. Ми розуміли, що як тільки ввійдемо в гру, нам буде потрібно «підняти вверх» Тригубця, щоби хтось на ньому був. Тоді ми мали грати через пас в глиб їхньої оборони. Таку тактику ми планували відразу.  Я би сказав, що у першому таймі ми достатньо вдало вилізли з гри, яка для нас не складалася. А в перерві розумно поговорили в роздягальні, вирішили, як себе вести далі і, в принципі, що планували, того і добилися.

- У вас є претензії до Кардаша, який пропустив обидва голи?
- Якщо тренер різко приймає рішення замінити воротаря, значить на це є причини. Тим паче, що заміна голкіпера себе виправдала. Ми більше не пропускали. І справа не в тому помилявся чи не помилявся Кардаш. Це психологічний хід, який впливає на алгоритм гри.      

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: