Станіслав ГОНЧАРЕНКО: "Програв український міні-футбол"

06 червня 17:15
Переглядів: 652
Default Image
«Енергія» – «Ураган» – 1:2. Післяматчеві коментарі

Станіслав Гончаренко, головний тренер «Енергії»:

- Після матчу я зайшов у роздягальню «Урагану» і сказав відкрито і натурально, ви заслужено виграли перше місце. І що саме головне, футбол обманути не можна. Його ніяк не обманеш. В той час, коли «Ураган» тренувався, окрім Ципуна, який в ключових іграх так і не зіграв, і Чепорнюка, який мінімальний час грав, у нас п’ять людей полетіли у Бразилію. Об’ємний процес, який має пікове значення у результаті, закладається фундаментально на кожному етапі, кожному кроці чемпіонату країни. В той час, коли потрібно було підтягнути всі регулятори тренувального процесу, функції організму команди, люди поїхали в Бразилію. А потім пишуть в інтерв’ю, і говорять, ми набрались досвіду. Якого досвіду? Хто набрався досвіду? Ось будь-ласка, хто виграв чемпіонат? Три бразильця, а якщо брати сьогоднішню гру, то точніше буде сказано, один.

Ви знаєте, самий мудрий зараз на цьому світі, давайте візьмемо Україну, це Бубен, президент «Урагану». Він взяв привіз трьох бразильців і вони виграли чемпіонат. Ви думаєте, це «Енергія-Тайм» програла чемпіонат? Ні, це програв український міні-футбол. Тому що приїхали в країну всього три іноземці і стали чемпіонами. Цілком можливо, що вже завтра вони поїдуть в Азербайджан чи ще кудись. Але залишиться наш міні-футбол. І ми повинні чесно спитати, де справжні переможці. Формування складів етапу чемпіонату, це не окремо взятий епізод. Але на сьогоднішній день потрібно бути справедливим. І коли я говорю, що футбол не можна обманути, я це і маю на увазі. До ігор потрібно готуватись. Коли між чвертьфіналом і півфіналом у нас забрали гравців, коли ми три тижні тому перемогли найвинослівішу, найшвидшу, найсильнішу  команду, харківський «Локомотив» от там вже була втома.

– Луческу після матчів із «Барселоною» сказав, у них просто був Мессі. Ви можете сьогодні так сказати, у них просто був Сержао?
- Я вже це говорив в інтерв’ю. Я це повторю, це проблема, яку ми так і не закрили, проблема, яка вирішила питання із золотими медалями. Все. Я не знаю свою долю далі, можливо це мої останні кроки у Львові. Я ще подумаю. Але від мене має йти одне, по всім законам, по всім жанрам закономірно те, що «Ураган» став чемпіоном. В футболі перемагає тільки правда, футбольна правда.

Сергій Гупаленко, головний тренер «Урагану»:

- Ми сьогодні грали краще і по моментах, і по створенню, і по володінню м’ячем. Якщо ми попередні дві гри програли і пропустили 17 голів, сьогодні все-таки все розвернулось. Перш за все хочу привітати хлопців, адже це вони завоювали це чемпіонство. Також хочу привітати все місто івано-франківськ, наше керівництво, наших уболівальників, вони всі заслужили цієї перемоги. Ми до цього довго йшли і от вона прийшла. Я завжди говорив, що «Енергія» серйозна команда, мені завжди вона подобалась. Але якщо взяти той «Тайм», то він був сильнішим.

– Назвіть найкращого гравця «Урагану» у цьому сезоні?
– Я хотів би виділити всю команду. Але знаєте, що я ще хочу сказати. Коли приїхали Сержао і Біро Жаде всі казали, що одного товстого привезли, одного старого. Але як виявилось товстий і старий зробили півсправи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: