Станіслав ГОНЧАРЕНКО: "Той хто шукає перемогу, той іноді її здобуває"

02 вересня 11:10
Переглядів: 330
Default Image

Післяматчева прес-конференція наставників івано-франківського "Урагану" Сергія Гупаленко та львівської "Енергії" Станіслава Гончаренка. "Ураган" - "Енергія" - 4:3.

Сергій Гупаленко, головний тренер "Урагану":

- Перша гра - це є перша гра. Ви бачили, що наша команда ще не повністю готова, присутній технічний брак, і фізично ми не вийшли в ті кондиції, які нам потрібні. Як мені здалося, така сама ситуація і в "Енергії". Тому вийшла така рівна боротьба.

Якщо на початку першого тайму мені подобалося, як виглядає наша команда, то в другій половині першого тайму команда трошки здала позиції. А так загалом, була рівна гра. Але так вийшло, що ми виграли матч за Суперкубок, а це ще один новий трофей в нашій команді. А тому всіх нас, всіх вас вітаю з цією перемогою!

Станіслав Гончаренко, головний тренер "Енергії":

- Ми дуже непогано грали, я б навіть сказав добре, але дуже неприємно і гірко програли. В грі існує дуже багато важливих моментів - ключових і дуже ключових. Дійшовши до того самого ключового моменту, ми виявилися сильно-сильно слабкими. Витримка команди полягає не в 38-ми хвилинах, а саме в 40 хвилинах. Той хто шукає перемогу, той іноді її здобуває. Той, хто невпинно її шукає, той, як правило, з нею досягає. Відповідно, хто не шукає перемоги, а в мене, на жаль, такі гравці існують, той не знаходить її ніколи.

Що стосується цієї гри, то я б так сказав: краще цілитися в досконалість і промахнутися, аніж як ми - цілилися в недосконалість і раптом попали. Оця недосконалість останніх хвилин, ця точка, що закрила розуміння та суть перемоги, і до неї виявилися неготовими деякі гравці,- перекреслили всю працю і всю підготовку.

Ця гра мала значимість і втілювала підсумок минулого сезону. Волею долі ми зустрілися тими ж самими складами, якими закінчували чемпіонат. І знову на паркеті були ті ж самі та забивали нам ті ж самі гравці...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: