Станіслав ГОНЧАРЕНКО задоволений грою!

12 жовтня 13:00
Переглядів: 227
Default Image

Післяматчева прес-конференція. "Ураган" - "Енергія" (4:4).

Станіслав Гончаренко, головний тренер "Енергії":

- Цією грою я задоволений. Звичайно, ми знову повторювали ті ж самі помилки. Після матчу за Суперкубок я казав, що нам притаманний такий фактор - на цьому майданчику ми умудряємося пропустити чотири голи. От і цього разу ми сталося так само. Але все, що відбувалося на майданчику коледжу фізвиховання, та справжня футзальна атмосфера, які присутні тут в Івано-Франківську, штовхають наш міні-футбол догори.

Але, що стосується гри моїх підопічних, то деякими виконавцями я незадоволений. І на мій погляд, нічия - це закономірний підсумок цього протистояння. Це не найгірший результат, адже ми були на межі поразки та зуміли уникнути її. Мушу зізнатися, що ми пропустили два необов'язкові голи, не впоравшись з діями від оборони.

Сергій Гупаленко, головний тренер "Урагану":

- Сьогодні було стільки помилок, скільки команді майстрів допускати категорично заборонено. Мені, напевно, доведеться вивчити українську мову, бо російською гравці перестали мене розуміти. Усі проблеми виникають від того, що хтось не хоче чути, виконувати те, що говорить тренер. Не можна так безвідповідально ставитися до настанов, бо інакше виникає така ситуація, як сьогодні.

Додали емоцій ще й наші вболівальники. Чесно скажу, мені не зрозуміло, як можна вболівати за свою команду, як можна очікувати результату, якщо за будь-якої помилки ми чуємо на свою адресу ряд нецензурних виразів від тих людей, для яких граємо, від яких завжди очікуємо підтримки... Кожна гра - це боротьба серйозна, напружена, бо, як я вже не раз говорив, слабких суперників немає. На рідному майданчику ми сподіваємося на підтримку, а не на осудження та негативний потік слів...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: