Стартувала Гранд Ліга Львова

28 травня 11:50
Переглядів: 103
футбол

У суботу, 26 травня, на відкритих майданчиках СК «Електрон» (вул.. Генерала Чупринки, 130) стартував літній сезон у найвищому дивізіоні Львова з футзалу.

Справжній трилер видали діючий чемпіон «Галицька Здоба» та «Ен Джі Метал». Двічі поступаючись у рахунку, «пекарі» зуміли вирвати перемогу лише на останніх хвилинах. Рятівниками стали вже екс-гравець «Енергії» Андрій Федюк та Олександр Хлюбко, які забили на останній хвилині поєдинку.

У номінальних гостей варто виділи новачка Юрія Когута, який відзначився хет-триком.

«Галицька Здоба» - «Ен Джі Метал» - 6:4 (2:2)

«Галицька Здоба»: Стасюк, Тригубець, Федюк, Цимбаляк, Шафранський, Яцишин, Хлюбко, Міхєєв,Яблонський, Лещишин, Сивак, Мацик, Татарченко

«Ен Джі Метал»: Цюпка, Денис, Ю. Когут, Кольцун, Маринюк, Сідельник, Максимик, Гасюк

Голи: Цимбаляк, 7, Шафранський, 14, Павленко, 21, Яцишин, 24, Федюк, 30, Хлюбко, 30 – Маринюк, 2, Ю. Когут, 5, 22, 23

Попередження: Міхєєв, 22 – Денис, 19, Ю Когут, 20

Арбітри: І. Вишиваний (Львів), Ор. Дуцяк (Дрогобич)

Третій арбітр: Б. Осяк (Львів)

Спостерігач: Р. Проць (Дрогобич)

У битві тактик «CoreValue» перемогло «Фуджікуру».

«Фуджікура» не хотіла поступатись й ще всередині першого тайму Руслан Мірзаєв почав підключатися до так своєї команди у ролі п’ятого польового гравця. Проте, цього разу ця тактика не дозволила підопічним Володимира Когута врятувати матч.

В одній із атак «синьо-білі» помилилися, чим сповна скористався граючий тренер «CoreValue» Євген Москвін, який згодом ще оформив дубль. Голом престижу у «Фуджікури» відзначився Орест Якимов.

3:1 – перемога «CoreValue».

«Фуджікура» - «CoreValue» - 1:3 (0:1)

«Фуджікура»: Гондецький, Мірзаєв, Хавер, А. Задорожний, Якимов, Радько, Танечник, Пштир

«CoreValue»: Дець, Нагірний, Є. Москвін, П. Москвін, Дудаш, Шпак, Вл. Малецький, Свищ, Перун, Мик. Малецький, Блащук, Вітровий

Голи: Якимов, 28 – Шпак, 4, Є. Москвін, 21, 30

Попередження: Якимов, 15, Мірзаєв, 18

Арбітри: І. Якимишин (Львів), Ор. Дуцяк (Дрогобич)

Не відчули проблем у грі з «Бастіоном» гравці «Максимусом». Перед початком сезону команди суттєво оновили свої склади. Особливо це стосується «Бастіону» склад яких покинули багаторічні лідери Юрій Хавер, Сергій Кольцун, Микола Радько та інші. На їх місце прийшли молоді гравці серед яких варто виділити гравців «Енергії» Андрія Ременця та Віталія Радевича, а також екс-гравців «Інстал-Плази» Ярослава Морикишку, Сергія Косого та Михайла Чабана.

«Максимус» також добре попрацював на трансферному ринку запросивши у свій склад воротаря Володимира Кардаша, Віталія Танського та екс-гравця «Бастіону» Володимира Гриника.

У звітному протистоянні перемогу вдалося здобути саме команді Михайла Мицака. Влучними ударами у переможців відзначилися Тарас Москвитин, Олег Кушла та Віталій Танський. Ще один гол за «Максимус» забив «бастіонівець» Василь Зінич, який зрізав «шкіряного» у власні ворота.

«Бастіон» - «Максимус» - 0:4 (0:2)

«Бастіон»: Морикишка, Кудінов, Любуська. Беркумян, Зінич, Ременець, Чабан, Косий, Радевич, Палиг, Гошецький, Данилевич

«Максимус»: Кардаш, Караван, Кушла, Савін, Москвитин, Хіреш, Гриник, Вол. Михалюньо, Яр. Михалюньо, Галамага, Танський, Іляш

Голи: Зінич, 2 (а/г), Москвитин, 15, Кушла, 17, Танський, 21

Попередження: Морикишка, 30 – Галамага, 26

Арбітри: І. Вишиваний, (Львів), Ор. Дуцяк (Дрогобич)

В останньому поєдинку першого ігрового дня результативний поєдинок видали «Спільнота» та АК «Старява». По ходу гри команди по черзі вели у рахунку, але, у підсумку, все завершилося бойовою нічиєю – 4:4. Врятував «Спільноту» від поразки Олег Лапка.

Поступаючись після першого тайму – 1:2, гравці «Інтер-Футзалу» зуміли здобути перемогу в грі проти «GTL» - 5:2. Відроджена команда «інтеристів» на чолі з граючим тренером Павлом Миколюком довго запрягала, але вже у другому таймі показала клас.

«GTL » - «Інтер Футзал» - 2:5 (2:1)

«GTL»: Чуніс, Швець, Я. Лаврін, Ю. Лаврін, Хохлов, Баран, Кунський, Ільчишин, Хомченко, Савка

«Інтер Футзал»: Біров, Миколюк, Палюх, Мельничук, Харкевич, Кучір, Пелех, Дрофяк, Лащин,

Голи: Я. Лаврін, 5, Ю. Лаврін, 10 – Харкевич, 7, Дрофяк, 17, Пелех, 24, Чуніс, 28 (а/г),  Палюх, 29,

Арбітри: Ор. Дуцяк (Дрогобич), І. Якимишин (Львів)

Третій арбітр: Б, Осяк (Львів)

Спостерігач: Р.Проць (Дрогобич)

АК «Старява» - «Спільнота» - 4:4 (3:2)

АК «Старява»: Михалець, А. Коваль, Буньо, Лех, Партика, Козланюк, Толочко, Бусько, Гнатів, Бішко, Іваночко, Чурко

«Спільнота»: Нуцковський, Кутий, Шокарев, Галаджун, Сусь, Лапка, Дмитришин, Музика. Мостинець

Голи: Гнатів, 3, 29, Буньо, 25, Партика, 26 – Кунтий, 8, Сусь, 9, 26, Лапка. 30

Арбітри: І. Якимишин, І. Вишиваний (Львів)