Стартував фінальний етап Всеукраїнського футбольного фестивалю "Даруймо радість дітям!"

01 листопада 14:48
Переглядів: 203
футбол дівчата

30 жовтня у Миколаєві стартував фінальний етап Всеукраїнського футбольного фестивалю «Даруймо радість дітям!». На штучному полі Центрального міського стадіону вісімка найкращих жіночих команд розпочали суперечку за нагороди. 

На урочистому відкритті фінального етапу із привітанням до дівчат звернувся голова Федерації футболу Миколаївської області та член Виконкому ФФУ Микола Єропунов. Як голова комітету жіночого футболу національної федерації, він нагадав, що жіноча збірна України вирішуватиме серйозні турнірні завдання у міжнародних матчах. А найближчим резервом є саме учасниці футбольного фестивалю «Даруймо радість дітям!». 

Микола Єропунов вручив кожній із команд традиційні хліб-сіль. Також привітав юних футболісток та побажав їм перемог у спорті та навчанні Олександр Кулєшов, начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України. 

Організатори доклали чимало зусиль, щоб забезпечити гарні умови перебування фіналісток змагань у Миколаєві. 

У групі «А» грають команди Рівненської, Херсонської, Черкаської та Полтавської областей, у групі «Б» - представники Чернігівської, Донецької, Івано-Франківської та Миколаївської областей. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: