Стартував зимовий чемпіонат Львова з футзалу у першій лізі

08 листопада 22:35
Переглядів: 185
Футзал

У суботу, 4 листопада, у палаці спорту «Галичина» (вул. Керченська, 8) стартував зимовий чемпіонат у першій лізі футзалу Львова сезону 2017/18 років.

Вже перший тур змагань показав, що команди (загалом на старт вийшло 9 колективів) фактично одного рівня й запекла боротьба очікується у кожному поєдинку.

Це підтвердили й матчі. Окрім поєдинку між «Львівськими Резервами» та «Ен Джі Метал», де перші здобули перемогу на класі, у решті матчів боротьба тривала до останніх хвилин.

Зокрема, цікавим на події видався матчі між «Новими Іменами» та «GTL». На початку другого таймі «червоно-чорні» вели у рахунку 2:0, проте втримати перемогу ця команда так і не зуміла.

Лише в другій 20-ти хвилинці своїх вболівальників порадували «Спільнота» та «Максимус». До цього на майданчику була абсолютно рівна боротьба з великою кількістю моментів зі сторони як однієї, так і іншої команди.

В останньому поєдинку першого ігрового дня «АК Старява», яка в міжсезоння підсилалася кількома відомими футзалістами, зуміла на класі перемогти «Інкогніто».

Результати всіх поєдинків першого туру:

  • «Львівські Резерви» - «Ен Джі Метал» - 5:1
  • «Нові імена» - «GTL» - 2:2
  • «Спільнота» - «Максимус» - 1:1
  • «Інкогніто» - «АК Старява» - 1:3
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: