Степан Гірський: "Дубль – це крок кожного футболіста до основної команди, і його треба пройти"

22 лютого 21:22
Переглядів: 90
Default Image

В матчі «карпати» – «Вентспілс» Степан Гірський проявив себе з найкращого боку. футболіст не лише вдало діяв в обороні, але й щоразу, як випадала нагода, підсилював правий фланг атаки, коли львів’яни йшли вперед великими силами. В одному з епізодів гравець навіть отримав ушкодження, але продовжував боротися, наче й нічого не сталося.

– Під час матчу в тебе з коліна пішла кров. Що трапилося?
– В першому таймі, під час одного з єдиноборств, суперник пішов прямою ногою вперед і розсік мені шипом бутси коліно. Трохи боліло, пішла кров, але під час матчу як такого болю й не відчуваєш. Ти весь концентруєшся на грі.

– Але через деякий час ти все ж звернувся до лікарів по допомогу.
– Це арбітр попросив мене залишити поле, щоб мені надали допомогу. Він звернув на це увагу, тому що на той момент в мене уся гетра була вже червоною. Довелося залишити поле, щоб зупинити кровотечу.

– Коли ти повернувся на поле, то через хвилину все одно зняв бинтову пов’язку з коліна...
– Вона сковувала мої рухи, терла по рані й заважала мені. Довелося зняти, щоб не обмежувати свої дії на полі.

– Гра з «Вентспілсом» вийшла жорсткою?
– З одного боку, наче і жорстка, але, якщо порівнювати з попередніми матчами проти тої ж «Воєводини» чи «Іллічівця», то тоді на полі було значно більше силових єдиноборств і жорсткості.

– Після гри з «Вентспілсом» тренер латвійської команди сказав, що йому дуже сподобалися як діють крайні захисники «Карпат». Ти сам як оціниш свою гру?
– Не мені оцінювати свою ж гру. Для цього є тренер. Можливо, партнери щось скажуть, але не я. Можу хіба що сказати, що через втому ми не так почали матч, як планували. Я в тому числі. Але все ж ближче до середини першого тайму знайшли свою гру.

– Для тебе які важчі збори: перші чи другі?
– Однозначно перші. Вони завжди втягуючі, там більші навантаження. На цих же ми більше працюємо тактично, більше роботи з м’ячем.

– Ти ще не так давно тренувався разом з молодіжним складом «Карпат», а зараз вже на зборах з основою. Що відчуваєш з цього приводу?
– Насамперед це велика відповідальність. Розумієш, що тут все зовсім інакше, зовсім інший рівень підготовки, клас суперників. А дубль – це крок кожного футболіста до основної команди, і його треба пройти.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: