Степан ЮРЧИШИН: "Львів" зробив дитячі помилки"

18 квітня 17:07
Переглядів: 319
Default Image

На матчі “Львова” проти “Олександрії” був присутній екс-наставник “синьо-золотих”, а нині спортивний директор “Карпат” Степан Юрчишин. І хоча Степан Федорович поспішав, він таки погодився розповісти мету свого візиту у Добромиль та поділитися враженнями від гри своєї колишньої команди.

- Степане Федоровичу, ви приїхали футбол подивитись чи, можливо, переглядаєте когось із гравців?

- Нас цікавить футболіст “Олександрії”, котрий грає у задній лінії. Не буду називати його прізвище (за словами Володимира Шарана, наставника “Олександрії” Юрчишин переглядав Сидоренка — авт.). Мій приїзд пов'язаний із тим, що “Карпатам” потрібні футболісти і ми придивляємося до них.

- Як вам гра?

- Правду кажучи, я розчарований, бо ті помилки, які “Львів” зробив у першому таймі, інакше як дитячі — не назвеш. Не сподобалась мені гра задньої лінії. У другому таймі, щоправда, гоподарі володіли перевагою, але не змогли втілити її у голи. Зізнаюсь, мені шкода, що “Львів” поступився, але це футбол. Тепер команді треба буде надолужувати втрачене.

- На вашу думку, чого не вистачило “Львову” для перемоги?

- По-перше, агресивності. І півзахист зіграв не надто вдало. Я вважаю, що сьогодні середньої лінії як такої — не було. Не було гравців, котрі б змогли повести гру. Та й, як бачимо, попереду є проблеми.

- З кимось із колишніх своїх підопічних вдалось поговорити?

- Ні, бо я приїхав буквально перед грою і вже зараз їду. У нас виїзд в Запоріжжя.
http://www.rtkorr.com

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: